Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2009 » Июль » 26
В суботу в Малілі було розіграно фінал Особистого Чемпіонату Швеції. Гонка завершилася перемогою Андреаса Йонссона. Друге місце посів Фредрік Ліндгрен, а справжнім відкриттям став Томас Х.Йонассон. Йонссон і Ліндгрен є гонщиками місцевого клубу. Томас Х.Йонассон в п'ятницю виборов титул чемпіона Швеції серед юніорів. Розчаруванням вечора став Антоніо Ліндбак, але це пояснюється тим, що він залишив свої два кращі мотоцикли на Екстралігу.

Перегляди: 971 | Дата: 26.07.2009 | Рейтинг: (4) | Коментарі: (0) | Додав: shok | Читати>>

Восьмий раз у своїй кар`єрі Томаш Голлоб вдягнув на свою голову легендарну Шапку Кадирова. Вчорашнього вечора він виявився найкращим серед 16-ти гонщиків, котрі боролись на торуньській Мотоарені за титул чемпіона Польщі в особистому заліку. Другу сходинку подіуму зайняв Кшиштоф Каспжак, котрий в додатковому заїзді за срібну медаль переміг гонщика Унії Тарнув Януша Колодзєя.

Перегляди: 1122 | Дата: 26.07.2009 | Рейтинг: (5) | Коментарі: (0) | Додав: Tygrys | Читати>>