Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Декабрь » 11 » Календар польської Екстраліги 2019
15:50
Календар польської Екстраліги 2019

  11 грудня мотоциклетна федерація Польщі опублікувала календар польської Екстраліги.

 

 

   Презентуємо вашій увазі цей календар на наступний сезон.

  1 тур
5.04 Влукняж Ченстохова --- Сталь Гожув
5.04 Фалубаз Зелена Гура --- КС Торунь
7.04 Мотор Люблін --- ГКМ Грудзьондз
7.04 Унія Лєшно --- Спарта Вроцлав
       
  2 тур
12.04 ГКМ Грудзьондз --- Влукняж Ченстохова
12.04 Сталь Гожув --- Мотор Люблін
14.04 Спарта Вроцлав --- Фалубаз Зелена Гура
14.04 КС Торунь --- Унія Лєшно
       
  3 тур
26.04 Влукняж Ченстохова --- Мотор Люблін
26.04 Фалубаз Зелена Гура --- ГКМ Грудзьондз
28.04 Унія Лєшно --- Сталь Гожув
28.04 Спарта Вроцлав --- КС Торунь
       
  4 тур
3.05 Мотор Люблін --- Унія Лєшно
3.05 ГКМ Грудзьондз --- Спарта Вроцлав
5.05 КС Торунь --- Влукняж Ченстохова
5.05 Сталь Гожув --- Фалубаз Зелена Гура
       
  5 тур
10.05 Спарта Вроцлав --- Сталь Гожув
10.05 Фалубаз Зелена Гура --- Мотор Люблін
12.05 ГКМ Грудзьондз --- КС Торунь
12.05 Влукняж Ченстохова --- Унія Лєшно
       
  6 тур
24.05 Мотор Люблін --- КС Торунь
24.05 Сталь Гожув --- ГКМ Грудзьондз
26.05 Унія Лєшно --- Фалубаз Зелена Гура
26.05 Влукняж Ченстохова --- Спарта Вроцлав
       
  7 тур
31.05 Спарта Вроцлав --- Мотор Люблін
31.05 КС Торунь --- Сталь Гожув
2.06 Фалубаз Зелена Гура --- Влукняж Ченстохова
2.06 ГКМ Грудзьондз --- Унія Лєшно
       
  8 тур
7.06 Мотор Люблін --- Спарта Вроцлав
7.06 Унія Лєшно --- ГКМ Грудзьондз
9.06 Влукняж Ченстохова --- Фалубаз Зелена Гура
9.06 Сталь Гожув --- КС Торунь
       
  9 тур
21.06 Спарта Вроцлав --- Влукняж Ченстохова
21.06 КС Торунь --- Мотор Люблін
23.06 ГКМ Грудзьондз --- Сталь Гожув
23.06 Фалубаз Зелена Гура --- Унія Лєшно
       
  10 тур
28.06 КС Торунь --- ГКМ Грудзьондз
28.06 Мотор Люблін --- Фалубаз Зелена Гура
30.06 Унія Лєшно --- Влукняж Ченстохова
30.06 Сталь Гожув --- Спарта Вроцлав
       
  11 тур
26.07 Спарта Вроцлав --- ГКМ Грудзьондз
26.07 Унія Лєшно --- Мотор Люблін
28.07 Влукняж Ченстохова --- КС Торунь
28.07 Фалубаз Зелена Гура --- Сталь Гожув
       
  12 тур
2.08 Мотор Люблін --- Влукняж Ченстохова
2.08 ГКМ Грудзьондз --- Фалубаз Зелена Гура
4.08 КС Торунь --- Спарта Вроцлав
4.08 Сталь Гожув --- Унія Лєшно
       
  13 тур
9.08 Унія Лєшно --- КС Торунь
9.08 Влукняж Ченстохова --- ГКМ Грудзьондз
11.08 Мотор Люблін --- Сталь Гожув
11.08 Фалубаз Зелена Гура --- Спарта Вроцлав
       
  14 тур
23.08 ГКМ Грудзьондз --- Мотор Люблін
23.08 Сталь Гожув --- Влукняж Ченстохова
25.08 Спарта Вроцлав --- Унія Лєшно
25.08 КС Торунь --- Фалубаз Зелена Гура
       
  Перші півфінали:
1.09 1 команда --- 4 команда
6.09 2 команда --- 3 команда
       
  Другі півфінали:
8.09 4 команда --- 1 команда
13.09 2 команда --- 3 команда
       
  Перші фінали:
15.09 ??? --- ???
20.09 ??? --- ???
       
  Другі фінали:
22.09 ??? --- ???
27.09 ??? --- ???

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Екстраліга |
 
Переглядів: 284 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти