Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2019 » Январь » 18 » Календар польської ліги спідвею 2019
11:30
Календар польської ліги спідвею 2019

   17 січня мотоциклетна федерація Польщі, опублікувала календар польської ліги спідвею на цей сезон.

 

 

        Нагадаємо, що у польській лізі спідвею підписані контракти мають Олександр Локтаєв (Островія Острув) та Марко Левішин (Локомотив Даугавпілс).

Календар польської ліги спідвею 2019:

  1 тур
30.03 Орел Лодзь 47:43 Островія Острув
31.03 Старт Гнєзно 40:49 Вибжеже Гданськ
31.03 Унія Тарнув 46:44 Локомотив Даугавпілс
  РОВ Рибнік   ПАУЗА
       
  2 тур
7.04 Вибжеже Гданськ 40:50 Унія Тарнув
21.04 РОВ Рибнік 53:37 Орел Лодзь
7.04 Островія Острув 56:34 Старт Гнєзно
  Локомотив Даугавпілс   ПАУЗА
       
  3 тур
14.04 Локомотив Даугавпілс 51:38 Вибжеже Гданськ
14.04 Старт Гнєзно 50:40 РОВ Рибнік
13.04 Унія Тарнув 43:47 Островія Острув
  Орел Лодзь   ПАУЗА
       
  4 тур
28.04 РОВ Рибнік 43:45 Унія Тарнув
19.05 Орел Лодзь 41:49 Старт Гнєзно
28.04 Островія Острув 50:40 Локомотив Даугавпілс
  Вибжеже Гданськ   ПАУЗА
       
  5 тур
5.05 Вибжеже Гданськ 52:38 Островія Острув
5.05 Локомотив Даугавпілс 37:53 РОВ Рибнік
18.05 Унія Тарнув 49:41 Орел Лодзь
  Старт Гнєзно   ПАУЗА
       
  6 тур
30.06 Старт Гнєзно --- Унія Тарнув
11.05 РОВ Рибнік 58:32 Вибжеже Гданськ
12.05 Орел Лодзь 57:33 Локомотив Даугавпілс
  Островія Острув   ПАУЗА
       
  7 тур
26.05 Вибжеже Гданськ --- Орел Лодзь
26.05 Локомотив Даугавпілс --- Старт Гнєзно
26.05 Островія Острув --- РОВ Рибнік
  Унія Тарнув   ПАУЗА
       
  8 тур
1.06 Старт Гнєзно --- Локомотив Даугавпілс
2.06 Орел Лодзь --- Вибжеже Гданськ
2.06 РОВ Рибнік --- Островія Острув
  Унія Тарнув   ПАУЗА
       
  9 тур
9.06 Вибжеже Гданськ --- РОВ Рибнік
9.06 Локомотив Даугавпілс --- Орел Лодзь
9.06 Унія Тарнув --- Старт Гнєзно
  Островія Острув   ПАУЗА
       
  10 тур
15.06 Орел Лодзь --- Унія Тарнув
16.06 Островія Острув --- Вибжеже Гданськ
16.06 РОВ Рибнік --- Локомотив Даугавпілс
  Старт Гнєзно   ПАУЗА
       
  11 тур
22.06 Унія Тарнув --- РОВ Рибнік
23.06 Старт Гнєзно --- Орел Лодзь
23.06 Локомотив Даугавпілс --- Островія Острув
  Вибжеже Гданськ   ПАУЗА
       
  12 тур
6.07 Островія Острув --- Унія Тарнув
7.07 РОВ Рибнік --- Старт Гнєзно
7.07 Вибжеже Гданськ --- Локомотив Даугавпілс
  Орел Лодзь   ПАУЗА
       
  13 тур
27.07 Старт Гнєзно --- Островія Острув
28.07 Орел Лодзь --- РОВ Рибнік
28.07 Унія Тарнув --- Вибжеже Гданськ
  Локомотив Даугавпілс   ПАУЗА
       
  14 тур
3.08 Островія Острув --- Орел Лодзь
4.08 Вибжеже Гданськ --- Старт Гнєзно
4.08 Локомотив Даугавпілс --- Унія Тарнув
  РОВ Рибнік   ПАУЗА
       
  Перші півфінали
17.08 4 місце --- 1 місце
18.08 3 місце --- 2 місце
       
  Другі півфінали
24.08 1 місце --- 4 місце
25.08 2 місце --- 3 місце
       
  Перший фінал
7.09 ??? --- ???
       
  Другий фінал
14.09 ??? --- ???
       
  Перший плей-офф
??? ??? --- ???
       
  Другий плей-офф
??? ??? --- ???

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: І Польська ліга |
 
Переглядів: 717 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти