Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2019 » Январь » 18 » Календар другої польської ліги спідвею 2019
12:20
Календар другої польської ліги спідвею 2019

 17 січня мотоциклетна федерація Польщі, опублікувала календар другої польської ліги спідвею на цей сезон.

 

 

      Нагадаємо, що у другій польській лізі спідвею контракт підписав червоноградець Андрій Карпов (Вовки Кросно).

Календар другої польської ліги спідвею 2019:

  1 тур
9.06 Ванда Краків --- Полонія Піла
30.03 Унія-Колеяж Равіч 45:45 Полонія Бидгощ
31.03 Колеяж Ополе 48:42 ПСЖ Познань
  Вовки Кросно   ПАУЗА
       
  2 тур
7.04 Полонія Бидгощ 47:43 Колеяж Ополе
7.04 Вовки Кросно 53:37 Ванда Краків
7.04 Полонія Піла 49:41 Унія-Колеяж Равіч
  ПСЖ Познань   ПАУЗА
       
  3 тур
14.04 ПСЖ Познань 50:40 Полонія Бидгощ
13.04 Унія-Колеяж Равіч 36:54 Вовки Кросно
14.04 Колеяж Ополе 55:35 Полонія Піла
  Ванда Краків   ПАУЗА
       
  4 тур
19.05 Вовки Кросно 48:42 Колеяж Ополе
19.05 Ванда Краків --- Унія-Колеяж Равіч
28.04 Полонія Піла 0:40 ПСЖ Познань
  Полонія Бидгощ   ПАУЗА
       
  5 тур
19.05 Полонія Бидгощ --- Полонія Піла
29.06 ПСЖ Познань --- Вовки Кросно
29.06 Колеяж Ополе --- Ванда Краків
  Унія-Колеяж Равіч   ПАУЗА
       
  6 тур
11.05 Унія-Колеяж Равіч 39:50 Колеяж Ополе
12.05 Вовки Кросно 44:46 Полонія Бидгощ
15.06 Ванда Краків --- ПСЖ Познань
  Полонія Піла   ПАУЗА
       
  7 тур
26.05 Полонія Бидгощ --- Ванда Краків
26.05 ПСЖ Познань --- Унія-Колеяж Равіч
26.05 Полонія Піла --- Вовки Кросно
  Колеяж Ополе   ПАУЗА
       
  8 тур
1.06 Унія-Колеяж Равіч --- ПСЖ Познань
2.06 Ванда Краків --- Полонія Бидгощ
2.06 Вовки Кросно --- Полонія Піла
  Колеяж Ополе   ПАУЗА
       
  9 тур
9.06 Полонія Бидгощ --- Вовки Кросно
9.06 Колеяж Ополе --- Унія-Колеяж Равіч
9.06 ПСЖ Познань --- Ванда Краків
  Полонія Піла   ПАУЗА
       
  10 тур
15.06 Ванда Краків --- Колеяж Ополе
16.06 Полонія Піла --- Полонія Бидгощ
16.06 Вовки Кросно --- ПСЖ Познань
  Унія-Колеяж Равіч   ПАУЗА
       
  11 тур
22.06 Колеяж Ополе --- Вовки Кросно
23.06 Унія-Колеяж Равіч --- Ванда Краків
23.06 ПСЖ Познань --- Полонія Піла
  Полонія Бидгощ   ПАУЗА
       
  12 тур
6.07 Полонія Піла --- Колеяж Ополе
7.07 Вовки Кросно --- Унія-Колеяж Равіч
7.07 Полонія Бидгощ --- ПСЖ Познань
  Ванда Краків   ПАУЗА
       
  13 тур
27.07 Унія-Колеяж Равіч --- Полонія Піла
28.07 Ванда Краків --- Вовки Кросно
28.07 Колеяж Ополе --- Полонія Бидгощ
  ПСЖ Познань   ПАУЗА
       
  14 тур
3.08 Полонія Піла --- Ванда Краків
4.08 Полонія Бидгощ --- Унія-Колеяж Равіч
4.08 ПСЖ Познань --- Колеяж Ополе
  Вовки Кросно   ПАУЗА
       
  Перші півфінали
17.08 4 місце --- 1 місце
18.08 3 місце --- 2 місце
       
  Другі півфінали
24.08 1 місце --- 4 місце
25.08 2 місце --- 3 місце
       
  Перший фінал
7.09 ??? --- ???
       
  Другий фінал
14.09 ??? --- ???
       
  Перший плей-офф
??? ??? --- ???
       
  Другий плей-офф
??? ??? --- ???

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: ІІ Польська ліга |
 
Переглядів: 633 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти