Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Сентябрь » 27 » Влукняж Ченстохова - командний чемпіон Польщі серед юніорів 2017 (ВІДЕО)
14:00
Влукняж Ченстохова - командний чемпіон Польщі серед юніорів 2017 (ВІДЕО)

   26 вересня у Торуні, відбувся фінал командного чемпіонату Польщі серед юніорів, в якому перемогу здобула команда Влукняж Ченстохова.

 

 

    Влукняж Ченстохова стала командним чемпіоном Польщі серед юніорів 2017. Срібло здобула команда Спарта Вроцлав, а бронза дісталася команді КС Торунь.

   Рівнянин з польським паспортом Віктор Трофімов у трьох стартах здобув 2 пункти, а його команда посіла четверте місце.

Результати:

Влукняж Ченстохова               23
19. Оскар Поліс 3 3 3 3       12
20. Міхал Грухальські 1 3 3 2       9+1
21. Бартош Швьончік 1 1 п 0       2
28. Матеуш Швідніцькі               нс
                 
Спарта Вроцлав               22
4. Даміан Друждж 3 3 2 2       10+2
5. Ларс Скупєнь в 3 3 с       6
6. Оскар Бобер 1 3 1 1       6
23. Пшемислав Ліжка в             0
                 
КС Торунь               21
10. Даніель Качмарек 2 3 3 2       10+1
11. Ігор Копеч-Собчинські 0 1 2 2       5+1
12. Норберт Краковяк 2 д - -       2
25. Марцин Кощєльські 1 3           4
                 
Унія Лєшно               19
7. Бартш Смектала 1 2 с 3       6
8. Домінік Кубера 3 3 2 2       10+1
9. Віктор Трофімов д 0 - 2       2
24. Шимон Шлаудербах 0 1           1+1
                 
Вибжеже Гданськ               17
1. Марцин Туровські п - - -       0
2. Ауреліуш Бєлінські - 1 3 1       5
3. Кароль Жупінські 0 2 3 2       7+1
22. Домінік Коссаковські 2 2 1 0       5+1
                 
Сталь Гожув               16
16. Рафал Карчмарж 3 2 3 0       8
17. Алан Щотка 2 2 д 0       4+1
18. Хуберт Чернявські в 1 2 1       4
27. Каміль Новацькі               нс
                 
ГКМ Грудзьондз               7
13. Каміль Вєчорек 0 1 1 1       3
14. Майк Тшенсьок 1 2 - в       3
15. Давід Вавжиняк д 0 - -       0
26. Даніан Лотарські 0 1 0         1

Позаїздно:

1. Друждж Коссаковські Скупєнь (п/в) Туровські (п/-)
2. Кубера Качмарек Смектала Собчинські
3. Карчмарж Щотка Тшенсьок Вєчорек
4. Поліс Коссаковські Грухальські Жупінські
5. Друждж Смектала Бобер Трофімов (д)
6. Качмарек Краковяк Вєчорек Вавжиняк (д)
7. Поліс Щотка Швьончік Чернявські (п/в)
8. Кубера Жупінські Коссаковські Трофімов
9. Бобер Друждж Собчинські Краковяк (д)
10. Грухальські Тшенсьок Швьончік Вавжиняк
11. Жупінські Карчмарж Бєлінські Щотка (д)
12. Скупєнь Друждж Вєчорек Лотарські
13. Карчмарж Кубера Чернявські Шлаудербах
14. Грухальські Собчинські Кощєльські Швьончік (п)
15. Бєлінські Жупінські Лотарські Тшенсьок (п/в)
16. Скупєнь Чернявські Бобер Карчмарж
17. Поліс Трофімов Шлаудербах Швьончік
18. Качмарек Собчинські Бєлінські Коссаковські
19. Поліс Грухальські Бобер Ліжка
20. Смектала Кубера Вєчорек Лотарські
21. Кощєльські Качмарек Чернявські Щотка

ВІДЕО:

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 201 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти