Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2016 » Сентябрь » 11 » ВІТАЛІЙ ЛИСАК - ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКА ВОЗНЕСЕНСЬКА - 2016
22:30
ВІТАЛІЙ ЛИСАК - ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКА ВОЗНЕСЕНСЬКА - 2016

Рівнянин Віталій Лисак став переможцем Кубка Вознесенська - 2016 який відбувся 11-го вересня на Миколаївщині. Другим у фінальному заїзді був Марко Левішин, третім - Максим Росощук.

У ветеранському заліку тріумфували: в категоріях спортсменів до 55-ти років  -  Володимир Колодій-молодший (Рівне), більше 55-ти - Сергій Бєлокуров (Вознесенськ).

Результати:

Кубок ветеранів:

Категорія спортсменів до 55 років:
1. № 12 Володимир Колодій-мол. (Рівне) (3, 3, 3, Н/С) = 9 + 3.
2. № 8 Бахтіяр Алієв (Полтава) (3, 3, 2, Н/С) = 8 + 2.

У фінальному заїзді 2 гонщики фінішували одночасно: 
3. № 7 Ігор Давидко (Полтава) (1, 3, 0, 3) = 7 + 0.5.
3. № 3 Сергій Хорошилов (Вознесенськ) (0, 2, 2, 2) = 6 + 0.5.

4. № 2 Виктор Младіновський (Вознесенськ) (1, 1, 2, 1) = 5.
5. № 10 Віктор Нелюба (Полтава) (2, Сх, Н/С, 2) = 4.
6. № 13 Сергій Маринич (Рівне) (1, 0, 1, 1) = 3.
7. № 9 Анатолій Жадан (Полтава) (2, Н/С, Н/С, Н/С) = 2.
8. № 6 Леонід Нелипюк (Ківерці) (0, 1, 0, 1) = 2.

Категорія спортсменів старше 55 років (фінального заїзду не проводили):
1. № 1 Сергій Бєлокуров (Вознесенськ) (2, 3, 3, 3) = 11.
2. № 5 Петро Федик (Червоноград) (2, 1, 3, 3) = 9.
3. № 11 Станіслав Московченко (Полтава) (0, 3, 2, 1) = 6.
4. № 4 Володимир Форостянний (Вознесенськ) (2, 1, Сх, 2) = 5.

Кубок Вознесенська:
1. № 18 Віталій Лисак (Рівне) (3, 2) = 5 + 3.
2. № 17 Марко Левішин (Рівне) (3, 3) = 6 + 2.
3. № 21 Максим Росощук (Рівне) (2, 3) = 5 + 1.
4. № 16 Андрій Розалюк (Червоноград) (2, 0) = 2 + 0.
5. № 20 Денис Присяжнюк (Рівне) (Сх, 2) = 2.
6. № 19 Станіслав Огородник (Рівне) (1, 1) = 2.
7. № 14 Олександр Андрейченко (Вознесенськ) (1, 1) = 2.
8. № 15 Віталій Коваль (Червоноград) (П, Н/С) = 0.

Позаїздно:

1. Колодій-молодший, Жадан, Младіновський, Нелипюк.
2. Алієв, Федик, Младіновський, Московченко.
3. Колодій-молодший, Нелюба, Федик, Хорошилов.
4. Московченко, Форостянний, Нелипюк, Нелюба (Сх).
5. Федик, Бєлокуров, Давидко, Нелипюк.
6. Давидко, Младіновський, Маринич, Нелюба (Н/С).

7. Левішин, Розалюк, Андрейченко, Коваль (П).
8. Лисак, Росощук, Огородник, Присяжнюк (Сх).

9. Алієв, Хорошилов, Нелипюк, Маринич.
10. Колодій-молодший, Алієв, Форостянний, Давидко.
11. Бєлокуров, Московченко, Маринич, Колодій-молодший (Н/С).

12. Росощук, Присяжнюк, Андрейченко, Коваль (Н/С).
13. Левішин, Лисак, Огородник, Розалюк.

14. Давидко, Хорошилов, Московченко, Жадан (Н/С).
15. Бєлокуров, Хорошилов, Младіновський, Форостянний (Сх).
16. Федик, Форостянний, Маринич, Жадан (Н/С).
17. Бєлокуров, Нелюба, Алієв (Н/С), Жадан (Н/С).

Фінал до 55 років:
18. Колодій-молодший, Алієв, Давидко – Хорошилов.

Фінал Кубка Вознесенська.
19. Лисак, Левішин, Росощук, Розалюк.

Головний суддя: Анатолій Жабчик (Рівне).
Спортивний коментатор: Віталій Гриценко (Вознесенськ).
Директор змагань: Олександр Борсук (Вознесенськ).

Соколовський Ігор

Категорія: Український спідвей |
 
Переглядів: 547 | Додав: orest | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти