Переклад

Статистика




Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Октябрь » 8 » Віталій Коваль виступив у Ченстохові
11:40
Віталій Коваль виступив у Ченстохові

   6 жовтня у польському місті Ченстохова, відбувся відкритий чемпіонат Шльонська, в якому перемогу здобув місцевий спортсмен Міхал Грухальські.

 

 

     Грухальські у додатковому заїзді переміг Норберта Кощюха. Також Томаш Гапінські у додатковому заїзді за 3 місце переміг Хуберта Ленговіка.

     На жаль, у юного червоноградця Віталія Коваля гонка не вдалася лише один пукт та п`ятнадцяте місце.

Результати:

1. Міхал Грухальські (Влукняж Ченстохова) 3 3 2 3 2   3 13
2. Норберт Кощюх (Орел Лодзь) 2 3 3 2 3   2 13
3. Томаш Гапінські (Полонія Піла) 3 1 2 3 3 3   12
4. Хуберт Ленговік (Колеяж Ополе) 3 0 3 3 3 2   12
5. Даміан Друждж (Спарта Вроцлав) 3 2 1 3 2     11
6. Артур Чая (РОВ Рибнік) 1 2 3 1 3     10
7. Якуб Міськовяк (Орел Лодзь) 2 3 1 2 2     10
8. Бартломєй Ковальські (Ванда Краків) 2 3 0 2 1     8
9. Марцель Кайзер (ПСЖ Познань) 2 2 3 0 1     8
10. Патрик Рольніцькі (Унія Тарув) 1 п 2 2 1     6
11. Адріан Вожняк (Колеяж Ополе) 0 2 1 1 1     5
12. Бартош Шимура (Шльонськ Свєнтохловіце) 1 с 0 1 2     4
13. Матеуш Пацек (Колеяж Ополе) 0 в 2 1 в     3
14. Ауреліуш Бєлінські (Сталь Жешув) 0 1 1 0 0     2
15. Віталій Коваль (Шахтар Червоноград) 1 в 0 0 0     1
16. Моніка Нєтикша (Островія Острув) 0 в 0 0 0     0

Позаїздно:

1. Друждж Міськовяк Шимура Пацек
2. Гапінські Ковальські Чая Бєлінські
3. Ленговік Кощюх Рольніцькі Вожняк
4. Грухальські Кайзер Коваль Нєтикша
5. Грухальські Друждж Гапінські Ленговік
6. Кощюх Чая Коваль (2хв/в) Шимура (с)
7. Ковальські Кайзер Рольніцькі (п) Пацек (п/в)
8. Міськовяк Вожняк Бєлінські Нєтикша (п/в)
9. Чая Рольніцькі Друждж Нєтикша
10. Кайзер Гапінські Вожняк Шимура
11. Ленговік Пацек Бєлінські Коваль
12. Кощюх Грухальські Міськовяк Ковальські
13. Друждж Ковальські Вожняк Коваль
14. Грухальські Рольніцькі Шимура Бєлінські
15. Гапінські Кощюх Пацек Нєтикша
16. Ленговік Міськовяк Чая Кайзер
17. Кощюх Друждж Кайзер Бєлінські
18. Ленговік Шимура Ковальські Нєтикша
19. Чая Грухальські Вожняк Пацек (п/в)
20. Гапінські Міськовяк Рольніцькі Коваль
Заїзд за 3 місце:
21. Гапінські Ленговік    
Заїзд за 1 місце:
22. Грухальські Кощюх    

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 228 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти