Переклад

Статистика




Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Май » 14 » Віталій Лисак виступить у півфіналі до SGP-2019
13:13
Віталій Лисак виступить у півфіналі до SGP-2019

  19 та 21 травня відбудуться чотири півфінали до Гран-Прі Челлендж. В одному з них, який відбудеться у датському Слангерупі, участь візьме українець Віталій Лисак.

 

 

      До Челленджу пройде найкраща трійка спортсменів з кожного півфіналу.

Початок змаганнь: 15:15 за київським часом.

Жарновіце (Словаччина) 1 півфінал 19.05
1. Рікі Веллс (США)
2. Йозеф Франц (Чехія)
3. Анджей Лебєдєв (Латвія)
4. Ярослав Хампель (Польща)
5. Антоніо Ліндбек (Швеція)
6. Глеб Чугунов (Росія)
7. Юріца Павліч (Хорватія)
8. Давід Палацай (Словаччина)
9. Матей Загар (Словенія)
10. Норберт Магоши (Угорщина)
11. Едуард Крчмар (Чехія)
12. Андрій Кудряшов (Росія)
13. Патрік Бурі (Словаччина)
14. Метіч Івачіч (Словенія)
15. Януш Колодзєй (Польща)
16. Міхаель Єпсен Єнсен (Данія)
Резервні:
17. Мілен Манев (Словаччина)
18. Міхал Томка (Словаччина)

 

 


     Початок змаганнь: 15:30 за київським часом.

Слангеруп (Данія) 2 півфінал 19.05
1. Віталій Лисак (Україна)
2. Міккель Міхельсен (Данія)
3. Бредлі Вілсон-Дін (Велика Британія)
4. Тімо Лахті (Фінляндія)
5. Кшиштоф Каспжак (Польща)
6. Роберт Ламберт (Велика Британія)
7. Бреді Куртц (Автралія)
8. Лассе Фредріксен (Норвегія)
9. Кім Нільссон (Швеція)
10. Єссе Мустонен (Фінляндія)
11. Джек Холдер (Австралія)
12. Даніель Бевлі (Велика Британія)
13. Якоб Торсселл (Швеція)
14. Євгеній Костигов (Латвія)
15. Нільс Крістіан Іверсен (Данія)
16. Глен Муї (Фінляндія)
Резервні:
17. Андреас Лягер (Данія)
18. Андерс Томсен (Данія)

 

 


     Початок змаганнь: 22:00 за київським часом.

Лоніго (Італія) 3 півфінал 19.05
1. Кевін Волберт (Німеччина)
2. Меттью Трессарью (Франція)
3. Деніс Стойс (Словенія)
4. Даніель Тессарі (Італія)
5. Теро Аарніо (Фінляндія)
6. Лінус Сундстрем (Швеція)
7. 
8. Йозеф Табака (Угорщина)
9. Девіс Курміс (Латвія)
10. Ніколас Коватті (Італія)
11. Роан Тангейт (Австралія)
12. Бартош Смектала (Польща)
13. Давід Беллего (Франція)
14. Андреас Йонссон (Швеція)
15. Кеннет Бьєрре (Данія)
16. Вацлав Мілік (Чехія)
Резервні:
17. Алессандро Міланеззе (Італія)

 

 


           Початок змаганнь: 15:00 за київським часом.

Абенсберг (Німеччина) 4 півфінал 21.05
1. Майк Якопетті (Автрія)
2. Ханс Андерсен (Данія)
3. Крейг Кук (Велика Британія)
4. Матей Кус (Чехія)
5. Кшиштоф Бучковські (Польща)
6. Макс Ділгер (Німеччина)
7. Дімітрі Берге (Франція)
8. Вадим Тарасєнко (Росія)
9. Мішель Пако Кастанья (Італія)
10. Кайл Говарт (Велика Британія)
11. Мартін Смолінські (Німеччина)
12. Пьотр Павліцькі (Польща)
13. Макс Фрік (Австралія)
14. Петер Льюнг (Швеція)
15. Петер Кільдеманд (Данія)
16. Зденек Сімота (Чехія)
Резервні:
17. Марк Рісс (Німеччина)
18. Валентін Гробауер (Німеччина)

 

Календар змаганнь:

19.05 Півфінал 1 Жарновіце (Словаччина)
19.05 Півфінал 2 Слангеруп (Данія)
19.05 Півфінал 3 Лоніго (Італія)
21.05 Півфінал 4 Абенсберг (Німеччина)
28.07 Челленндж Ландсхут (Німеччина)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Гран-прi |
 
Переглядів: 423 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти