Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 13 » Віктор Трофімов виступив у третьому турі КЧПЮ
12:25
Віктор Трофімов виступив у третьому турі КЧПЮ

   12 червня у Лєшно, відбувся третій тур командного чемпіонату Польщі серед юніорів, в якому перемогу здобула команда Фалубазу Зелена Гура.

 

     Другою була команда Спарти Вроцлав. а третє місце зайняла Унія Лєшно, за яку виступив Віктор Трофімов (7).

Результати:

Фалубаз Зелена Гура             25
19. Алекс Згарджінські 2 3 3 1     9+2
20. Матеуш Тондер 3 3 3 2     11
21. Даміан Павлічак 1 2 2 0     5+2
               
Спарта Вроцлав             22
16. Каспер Конєчний 1 0 3 1     5+1
17. Патрик Войдило 3 2 2 3     10
18. Пшемислав Ліжка 0 2 3 2     7+2
               
Унія Лєшно             21
1. Віктор Трофімов 3 1 3 -     7
2. Каспер Плудра д 3 2 3     8
3. Шимон Шлаудербах 0 2 1 -     3+1
22. Кшиштоф Садурські 1 2         3+1
               
Локомотив Даугавпілс             18
7. Ернест Матьюшонокс 2 1 1 1     5+1
8. Артем Трофімов 3 0 0 3     6
9. Олег Міхайлов 3 1 1 2     7
               
Островія Острув             17
13. Каміль Новацькі 2 2 3 0     7+1
14. Нікодем Бартох 0 0 1 0     1
15. Марцель Студзінські 3 1 3 2     9
               
Ванда Краків             16
4. Каміль Кєлбаса 1 2 3 2     8
5. Бартломєй Ковальські 2 в 2 3     7
6. Патрик Зєлінські в 1 0 0     1
               
Колеяж Ополе             7
10. Каміль Камінські - - - -     0
11. Матеуш Пацек 1 с 1 1     3
12. Адріан Бьялк 1 2 0 1     4

Позаїздно:

1. В.Трофімов Ковальські Кєлбаса Плудра (д)
2. А.Трофімов Матьюшонокс Пацек  
3. Войдило Новацькі Конєчний Бартох
4. Тондер Згарджінські В.Трофімов Шлаудербах
5. Міхайлов Кєлбаса Матьюшонокс Зєлінські (в)
6. Студзінські Новацькі Бьялк  
7. Згарджінські Войдило Павлічак Ліжка
8. В.Трофімов Шлаудербах Міхайлов А.Трофімов
9. Кєлбаса Бьялк Зєлінські Пацек (с)
10. Тондер Павлічак Студзінські Бартох
11. Плудра Войдило Шлаудербах Конєчний
12. Новацькі Кєлбаса Бартох Ковальські
13. Конєчний Ліжка Міхайлов А.Трофімов
14. Тондер Павлічак Пацек Бьялк
15. Студзінські Плудра Садурські Бартох
16. Ліжка Ковальські Конєчний Зєлінські
17. Згарджінські Міхайлов Матьюшонокс Павлічак
18. Плудра Садурські Пацек  
19. Ковальські Тондер Згарджінські Зєлінські
20. А.Трофімов Студзінські Матьюшонокс Новацькі
21. Войдило Ліжка Бьялк  

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 311 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти