Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Август » 24 » Віктор Трофимов виступив у КЧПЮ
12:55
Віктор Трофимов виступив у КЧПЮ

  23 серпня у Зеленій Гурі, відбувся восьмий етап командного чемпіонату Польщі серед юніорів, в якому перемогу здобула команда Унія Лєшно.

 

 

       Друге місце зайняла команда КС Торунь, а третьою була Фалубаз Зелена Гура. Новоспечений поляк Віктор Трофимов у трьох стартах здобув 5 пунктів на 1 бонус.

Унія Лєшно           26
19. Бартош Смектала 3 3 - 3   9
20. Шимон Шлаудербах 0 - 2 2   4+2
21. Домінік Кубера 2 3 - 3   8+1
28. Віктор Трофимов 0 3 2     5+1
             
КС Торунь           22
13. Марцин Кощєцькі 1 2 - 0   3+2
14. Ігор Копец-Собчинські 2 1 2 -   5+1
15. Норберт Краковяк 3 - 2 3   8+1
26. Даніель Качмарек 2 1 3     6+1
             
Фалубаз Зелена Гура           21
1. Себастіан Нєджвєдж 3 1 3 3   10+1
2. Матеуш Тондер 1 - 1 2   4+1
3. Алекс Згарджінські 2 2 2 -   6+1
22. Войцех Піларські 1 0       1+1
             
Влукняж Ченстохова           20
4. Міхал Грухальські 2 3 2 3   10+1
5. Бартош Свьончік с 0 1 0   1
6. Матеуш Свідніцькі - - - -   0
23. Оскар Поліс 2 3 3 1   9+1
             
Орел Лодзь           19
16. Матеуш Блажиковські 0 0 2 0   2+1
17. Міхал Пьосіцькі 3 0 3 2   8+1
18. Якуб Міськовяк 1 3 2 3   9
             
Унія Тарнув           12
7. Патрик Рольніцькі 3 1 1 2   7
8. Міхал Новінські 2 1 д 1   4+2
9. Каспер Конєчний 0 - - -   0
23. Кристіан Стефанов 0 1 0     1
             
РОВ Рибнік           6
10. Давід Йона 1 1 1 1   4
11. Ларс Скупєнь           нс
12. Матеуш Тудзєж с 1 1 0   2

Позаїздно:

1. Нєджвєдж Грухальські Тондер Свьончік (с)
2. Рольніцькі Новінські Йона  
3. Пьосіцькі Собчинські Кощєцькі Блажиковські
4. Смектала Згарджінські Нєджвєдж Шлаудербах
5. Грухальські Поліс Рольніцькі Конєчний
6. Краковяк Кощєцькі Йона Тудзєж (с)
7. Смектала Кубера Міськовяк Пьосіцькі
8. Нєджвєдж Згарджінські Новінські Стефанов
9. Поліс Грухальські Тудзєж  
10. Кубера Качмарек Собчинські Трофимов
11. Пьосіцькі Згарджінські Піларські Блажиковські
12. Грухальські Собчинські Качмарек Свьончік
13. Міськовяк Блажиковські Стефанов Новінські
14. Трофимов Шлаудербах Тудзєж  
15. Качмарек Краковяк Тондер Піларські
16. Поліс Міськовяк Свьончік Блажиковські
17. Кубера Трофимов Рольніцькі Стефанов
18. Нєджвєдж Тондер Йона  
19. Смектала Шлаудербах Поліс Свьончік
20. Краковяк Рольніцькі Новінські Кощєцькі
21. Міськовяк Пьосіцькі Йона Тудзєж

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 336 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти