Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 7 » Віктор Трофімов виступив на другому етапі КЧПЮ
11:00
Віктор Трофімов виступив на другому етапі КЧПЮ

  6 червня у Зеленій Гурі, відбувся другий етап командного чемпіонату Польщі серед юніорів, в якому перемогу здобув місцевий Фалубаз.

 

 

        Другою була команда Спарта Вроцлав, а третіми були юніори Локомотива Даугавпілса.

     Унія Лєшно посіла четверте місце, у складі якої виступив Віктор Трофімов (8). 

Результати:

Фалубаз Зелена Гура           26
1. Алекс Згарджінські 2 3 3 1   9
2. Себастіан Нєджвєдж 3 3 3 3   12
3. Матеуш Тондер 0 2 1 2   5
             
Спарта Вроцлав           23
19. Пшемислав Ліжка 1 2 2 1   6
20. Патрик Войдило 2 3 3 3   11
21. Каспер Конєчний 1 2 2 1   6
             
Локомотив Даугавпілс           19
10. Артем Трофімов 3 3 2 3   11
11. Елвіс Авгуцевікс 1 1 д 0   2
12. Ернест Матьюшонокс 2 2 1 1   6
             
Унія Лєшно           18
4. Шимон Шлаудербах 1 3 3 2   9
5. Віктор Трофімов 0 3 3 2   8
6. Каспер Плудра 1 0 в -   1
23. Тимотеуш Піч с         0
             
Островія Острув           18
16. Каміль Новацькі 3 2 3 2   10
17. Нікодем Бартох 2 0 0 2   4
18. Марцель Студзінські 3 1 с 0   4
             
Ванда Краків           15
7. Бартломєй Ковальські 2 с 3 3   8
8. Каміль Кєлбаса 0 1 2 2   5
9. Патрик Зєлінські 2 в 0 д   2
             
Колеяж Ополе           6
13. Ярослав Кживош - - - -   0
14. Матеуш Пацек 1 0 1 0   2
15. Адріан Бьялк 1 1 1 1   4

Позаїздно:

1. Нєджвєдж Згарджінські Шлаудербах В.Трофімов
2. А.Трофімов Ковальські Авгуцевікс Кєлбаса
3. Новацькі Бартох Пацек Кживош
4. Згарджінські Войдило Ліжка Тондер
5. Шлаудербах Зєлінські Плудра Ковальські (с)
6. А.Трофімов Матьюшонокс Бьялк Кживош
7. Студзінські Ліжка Конєчний Бартох
8. Згарджінські Тондер Кєлбаса Зєлінські (в)
9. Шлаудербах Матьюшонокс Авгуцевікс Плудра
10. Войдило Конєчний Бьялк Пацек
11. Нєджвєдж Новацькі Тондер Бартох
12. В.Трофімов Шлаудербах Пацек Кживош
13. Новацькі Кєлбаса Студзінські Зєлінські
14. Войдило Конєчний Матьюшонокс Авгуцевікс
15. Нєджвєдж Тондер Бьялк Пацек
16. В.Трофімов Новацькі Плудра (в) Студзінські (с)
17. Ковальські Ліжка Конєчний Зєлінські (д)
18. Нєджвєдж А.Трофімов Згарджінські Авгуцевікс
19. Войдило В.Трофімов Ліжка Піч (с)
20. Ковальські Кєлбаса Бьялк Кживош
21. А.Трофімов Бартох Матьюшонокс Студзінські

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 269 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти