Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 9 » Велика Британія виграла перший фінал Speedway of Nations (ВІДЕО)
10:00
Велика Британія виграла перший фінал Speedway of Nations (ВІДЕО)

   8 червня у Вроцлаві, відбувся перший фінал Speedway of Nations, в якому перемогу здобула команда Великої Британії.

 

 

      Друге місце посіла команда Росії, а третіми були датчани. Нагадуємо, що другий фінал відбудеться сьогодні о 20:00 за київським часом.

Результати:

Велика Британія             25
9. Таї Воффінден 3 3 3 3 3 3 18
10. Крейг Кук - 0 - - - - 0
19. Роберт Ламберт 1 - 1 2 2 1 7
               
Росія             23
13. Артем Лагута 3 3 2 3 3 3 17
14. Еміль Сайфутдінов 2 1 0 - 1 2 6
21. Глеб Чугунов 0           0
               
Данія             20
7. Міхаель Єпсен Єнсен 3 1 2 2 3 1 12
8. Кеннет Бьєрре 2 2 0 1 1 2 8
18. Фредерік Якобсен             нс
               
Швеція             16
11. Фредрік Ліндгрен 2 2 2 1 3 3 13
12. Антоніо Ліндбек д 0 1 2 0 0 3
20. Йоель Клінг             нс
               
Австралія             15
1. Джейсон Дойл 3 1 3 3 1 2 13
2. Макс Фрік 1 0 1 0 0 0 2
15. Джеймон Лідсі             нс
               
Польща             15
3. Мацей Яновські 2 3 3 0 1 0 9
4. Патрик Дудек с 1 1 1 - - 3
16. Максим Драбік 2 1         3
               
Німеччина             12
5. Каї Хукенбек п - - - - - 0
6. Мартін Смолінські в 2 2 3 2 2 11
7. Міхаель Хертель 1 0 0 0 0 0 1

Позаїздно:

1. Дойл Яновські Фрік Дудек (с)
2. Єнсен Бьєрре Хертель Смолінські (в)
3. Воффінден Ліндгрен Ламберт Ліндбек (д)
4. Лагута Сайфутдінов Дойл Фрік
5. Яновські Смолінські Дудек Хертель
6. Воффінден Бьєрре Єнсен Кук
7. Лагута Ліндгрен Сайфутдінов Ліндбек
8. Дойл Смолінські Фрік Хертель
9. Яновські Єнсен Дудек Бьєрре
10. Воффінден Лагута Ламберт Сайфутдінов
11. Дойл Ліндгрен Ліндбек Фрік
12. Воффінден Ламберт Дудек Яновські
13. Смолінські Ліндбек Ліндгрен Хертель
14. Лагута Єнсен Бьєрре Чугунов
15. Воффінден Ламберт Дойл Фрік
16. Ліндгрен Драбік Яновські Ліндбек
17. Лагута Смолінські Сайфутдінов Хертель
18. Єнсен Дойл Бьєрре Фрік
19. Лагута Сайфутдінов Драбік Яновські
20. Воффінден Смолінські Ламберт Хертель
21. Ліндгрен Бьєрре Єнсен Ліндбек

ВІДЕО:

Календар змаганнь:

2.06 Півфінал 1 Тетерів (Німеччина)
5.06 Півфінал 2 Манчестер (Велика Британія)
8.06 Фінал 1 Вроцлав (Польща)
9.06 Фінал 2 Вроцлав (Польща)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Інші види спідвею |
 
Переглядів: 238 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти