Пользователей: 0

Головна » 2015 » Май » 23 » Успішний дебют Віктора Трофимова-молодшого! (+ВІДЕО!)
10:27
Успішний дебют Віктора Трофимова-молодшого! (+ВІДЕО!)

Вчора в німецькому Гюстрові відбувся традиційний турнір "Gustrow Junior Challenge". Приємно, що Україну в ньому представляли відразу два гонщика - Станіслав Мельничук і Віктор Трофимов - молодший, для якого це був дебют у змаганнях подібного рівня. І він видався на славу!!!

В підсумковому протоколі більш досвідчений Станіслав Мельничук посів 10-у сходинку, здобувши сім пунктів. А ось виступ нашого юного Віктора Трофимова-молодшого відверто здивував місцеву публіку, для якої він став одним з кумирів у цих змаганнях! Щеб пак, в дебютній гонці юний рівнянин не просто зумів нав'язати боротьбу більш досвідченим і титулованим гонщикам, а й багатьох з них залишити за своєю спиною, а сам пробився до кращої вісімки турніру! У півфіналі, за словами очевидців на сторінках Facebook, його підтримували не менше, ніж своїх гонщиків, і лише трішки йому не вистачило для того. щоб поборотись за вихід до головного заїзду турніру! В підсумку, Віктор розділив 6-7-е місце! Наші вітання юному таланту з Рівного!!!

Переможцем гонки, на радість місцевої публіки, став Міхаель Хартель. У фіналі він випередив поляка Адріана Цифера, чеха Зденека Холуба і британця Роберта Ламберта.