Переклад

Статистика




Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Сентябрь » 22 » Унія Тарнув - командний чемпіон Польщі серед юніорів 2018
10:45
Унія Тарнув - командний чемпіон Польщі серед юніорів 2018

   20 вересня у Гожуві, відбувся фінал командного чемпіонату Польщі серед юніорів, в якому перемогу здобула команда Унія Тарнув.

 

 

   Срібло здобули юніори зі Сталі Гожув, а бронза дісталася команді Віктора Трофімова - Унії Лєшно.

Результати:

Унія Тарнув           26
16. Патрик Рольніцькі 3 3 3 2   11+1
17. Давід Ремпала в 0 2 2   4+2
18. Матеуш Цєрняк 3 2 3 3   11+1
27. Пшемислав Конєчний           нс
             
Сталь Гожув           21
1. Рафал Карчмарж 3 1 3 3   10
2. Матеуш Бартковяк 1 в 3 2   6+1
3. Алан Щотка 3 1 1 0   5
22. Хуберт Чернявські           нс
             
Унія Лєшно           20
13. Каспер Плудра 1 2 0 1   4+1
14. Віктор Трофімов 2 2 3 2   9
15. Шимон Шлаудербах 3 0 1 3   7+1
26. Кшиштоф Садурські           нс
             
КС Торунь           19
19. Ігор Копец-Собчинські 2 2 2 1   7+1
20. Даніель Качмарек 0 3 3 2   8
21. Марцин Кощєльські 1 1 1 1   4+2
28. Алекс Ридлевські           нс
             
Старт Гнєзно           18
4. Норберт Краковяк 2 3 3 1   9
5. Максиміліан Богдановіч 0 2 1 0   3
6. Даміан Сталковські 1 2 0 3   6+1
23. Вероніка Бурлага           нс
             
Вибжеже Гданськ           11
7. Домінік Коссаковські 0 0 0 0   0
8. Кароль Жупінські 1 2 1 2   6
9. Марцин Туровські 2 0 0 3   5
             
РОВ Рибнік           11
10. Ларс Скупєнь 2 в - -   2+1
11. Роберт Хмєль 3 1 2 1   7
12. Пшемислав Гєра 1 0 в 1   2
25. Домінік Тиман с         0

Позаїздно:

1. Карчмарж Краковяк Бартковяк Богдановіч
2. Хмєль Скупєнь Жупінські Коссаковські
3. Рольніцькі Трофімов Плудра Ремпала (п/в)
4. Щотка Собчинські Карчмарж Качмарек
5. Краковяк Туровські Сталковські Коссаковські
6. Шлаудербах Плудра Гєра Скупєнь (п/в)
7. Цєрняк Собчинські Кощєльські Ремпала
8. Карчмарж Жупінські Щотка Туровські
9. Краковяк Сталковські Хмєль Гєра
10. Качмарек Трофімов Кощєльські Шлаудербах
11. Рольніцькі Ремпала Щотка Бартковяк (2хв/в)
12. Трофімов Богдановіч Краковяк Плудра
13. Рольніцькі Цєрняк Жупінські Туровські
14. Качмарек Хмєль Кощєльські Гєра (п/в)
15. Бартковяк Трофімов Шлаудербах Щотка
16. Цєрняк Рольніцькі Богдановіч Сталковські
17. Туровські Собчинські Кощєльські Коссаковські
18. Карчмарж Бартковяк Хмєль Тиман (с)
19. Сталковські Качмарек Собчинські Богдановіч
20. Шлаудербах Жупінські Плудра Коссаковські
21. Цєрняк Ремпала Гєра  

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 248 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти