Переклад

Статистика




Онлайн всего: 12
Гостей: 12
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июль » 19 » Українці візьмуть участь у першому етапі кубку МАСЄК
10:55
Українці візьмуть участь у першому етапі кубку МАСЄК

   21 липня в угорському Надьхаласі, відбудеться перший етап кубка МАСЄК, в якому виступатимуть українці.

 

 

      Станіслав Мелничук, Марко Левішин та Дмитро Мостовик представлятимуть Україну на цих змаганнях. Андрій Кобрін виступить зі словацькою ліцензією, а Віктор Трофімов виступить під червоно-білим прапором.

Стартовий лист:

1. Патрик Войдило (Польща)
2. Мартін Мейтський (Чехія)
3. Мілен Манев (Болгарія)
4. Денніс Фазекас (Угорщина)
5. Андрей Попа (Румунія)
6. Ян Міхалік (Словаччина)
7. Станіслав Мельничук (Україна)
8. Роланд Ковакс (Угорщина)
9. Марко Левішин (Україна)
10. Матеуш Тудзєж (Польща)
11. Андрій Кобрін (Україна) словацька ліцензія
12. Марк Барани (Угорщина)
13. Габріель Команеску (Румунія)
14. Віталій Коваль (Україна)
15. Йозеф Новак (Чехія)
16. Віктор Трофімов (Польща)
Резервні:
17. Роланд Бенко (Угорщина)
18. Лашло Карцагі (Угорщина)

Календар Кубка МАСЕК 2018

21.07 1 етап Надьхалас (Угорщина)
18.08 2 етап Равіч (Польща)
 6.10 3 етап Львів (Україна)
13.10 4 етап Пардубіце (Чехія)
20.10 5 етап Браїла (Румунія)

Таблиця призерів:

Рік Місце 1 2 3
2004

Кросно,

Львів,

Жарновіце

Павел Баран

(Польща)

Рафал Вілк

(Польща)

Януш Шльоншка

(Польща) 

2005

Люблін,

Львів

Даніель Єленєвські

(Польща)

Александру Тома

(Румунія)

Андрій Карпов

(Україна)

2006

Кросно,

Браїла

Андрій Карпов

(Україна)

Януш Шльоншка

(Польща) 

Лашло Карцагі

(Угорщина)

2007

Кросно,

Дебрецен,

Браїна,

Львів

Александру Тома

(Румунія)

Гжегож Шишка

(Польща)

Атілла Лорінч

(Угорщина)

2008

Люблін,

Браїла,

Львів,

Дебрецен

Александру Тома (Румунія) Кирило Цуканов (Україна) Томаш Лукашевіч (Польща)
2009

Браїла,

Львів

Володимир Дубінін

(Росія)

Кирило Цуканов

(Україна)

Матеуш Шостек

(Польща)

2010

Острув,

Браїла

Кшиштоф Стояновські

(Польща)

Володимир Дубінін

(Росія)

Славомір Драбік

(Польща)

2011

Ополе,

Браїла,

Рівне

Кирило Цуканов

(Україна)

Матеуш Боровіч

(Польща)

Чевдар Чернев

(Болгарія)

2012

Браїла,

Зелена Гура,

Червоноград

Андрій Кобрін

(Україна)

Лукаш Крет

(Польща)

Мілен Манев

(Болгарія)

2013 Тарнув

Якуб Ямруг

(Польща)

Андрій Кобрін

(Україна)

Едвард Мазур

(Польща)

2014 Зелена Гура

Андрій Кобрін

(Україна)

Едуард Крчмар

(Чехія)

Алекс Згарджінські

(Польща)

2015

Гожув,

Червоноград,

Рівне

Андрій Кобрін

(Україна)

Андреас Ліагер

(Данія)

Віктор Трофімов

(Україна)

2016

Лєшно,

Браїла

Мілен Манев

(Болгарія)

Дмитро Мостовик

(Україна)

Артур Чая

(Польща)

2017

Червоноград,

Браїла, Пардубіце,

Гожув

Марко Левішин

(Україна)

Мілен Манев

(Болгарія)

Дмитро Мостовик

(Україна)

2018

Надьхалас, Равіч,

Львів,

Пардубіце, Браїла

     

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Кубок МАСЕК |
 
Переглядів: 333 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти