Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 27 » Українці візьмуть участь у чемпіонатах Європи (ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)
14:00
Українці візьмуть участь у чемпіонатах Європи (ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)

  30 червня відбудеться перший півфінал чемпіонату Європи серед пар в угорському Надьхаласі та два півфінали командного чемпіонату Європи серед юніорів.

 

 

    В угорському Надьхаласі виступлять Андрій Карпов, Олександр Локтаєв та Станіслав Мельничук. А їхніми суперниками будуть пари з Словаччини, Угорщини, Фінляндії, Німеччини, Латвії та Норвегії.

Склади команд:

Україна
1. Андрій Карпов
2. Олександр Локтаєв
15. Станіслав Мельничук
 
Словаччина
3. Давід Палацай
4. Ян Міхалік
 
Угорщина
5. Норберт Магоши
6. Денніс Фазекас
17. Роланд Бенко
 
Фінляндія
7. Теро Аарніо
8. Єссе Мустонен
 
Німеччина
9. Мартін Смолінські
10. Валентін Гробауер
 
Латвія
11. Анджей Лебєдєв
12. Кьястас Поуджукс
 
Норвегія
13. Глен Муї
14. Лассе Фредріксен

Календар змаганнь:

30.06 Півфінал 1 Надьгалас (Угорщина)
21.07 Півфінал 2 Лоніго (Італія)
1.09 Фінал Бровст (Данія)

 

      Молодіжна збірна України виступить у першому півфіналі командного чемпіонату Європи серед юніорів, в якому позмагається з командами Фінляндії, Польщі та Росії

ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ:

Склади команд:

1 півфінал КЧЄЮ Гнєзно (Польща) 30.06
Фінляндія (червоні)
1. Хенрі Ахльбом
2. Ніклас Сайріо
3. Тімі Салонен
4. Тоні Хийрилайнен
 
Польща (сині)
5. Домінік Кубера
6. Хуберт Чернявські
7. Якуб Міськовяк
8. Віктор Лампарт
18. Бартош Смектала
 
Росія (білі)
9. Роман Лахбаум
10. Марк Каріон
11. Павло Лагута
12. Арслан Файзулін
19. Глеб Чугунов
 
Україна (жовті)
13. Андрій Розалюк
14. Марко Левішин
15. Віталій Коваль
16. Дмитро Мостовик

     

  У другому півфіналі виступлять збірні Німеччини, Франції, Швеції та Чехії.

Склади команд:

2 півфінал КЧЄЮ Макон (Франція) 30.06
Німеччина (червоні)
1. Лукас Фєнхаге
2. Річард Геєр
3. Домінік Мойсер
4. Сандро Вассерман
17. Міхаель Хертель
 
Франція (сині)
5. Гейтан Стелла
6. Енцо Дубернард
7. Томас Валладон
8. Стівен Лабуйрє
18. Стівен Горет
 
Швеція (білі)
9. Філіп Хєльмланд
10. Александер Вентін
11. Еміль Міллберг
12. Йоель Клінг
19. Вільям Бьорлінг
 
Чехія (жовті)
13. Патрік Мікель
14. Філіп Хаєк
15. Павел Цермак
16. Йозеф Новак
20. Ян Квех

 

Календар змаганнь:

30.06 Півфінал 1 Гнєзно (Польща)
30.06 Півфінал 2 Макон (Франція)
1.09 Фінал Даугавпілс (Латвія)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Інші види спідвею |
 
Переглядів: 535 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти