Переклад

Статистика




Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Апрель » 18 » Стартові листи на півфінали SEC
13:15
Стартові листи на півфінали SEC

   26 та 28 квітня відбудуться чотири півфінали до особистого чемпіонату Європи (SEC), в яких участь візьмуть українці.

 

 

       Андрій Карпов та Олександр Локтаєв поїдуть у хорватському Горічані.

       Станіслав Мельничук в угорському Дебрецені.

       Андрій Кобрін у чеському Пардубіце.

        З кожного півфіналу до Челленджу пройде по 3 спортсмени.

       Початок змаганнь: 16:30 за київським часом.

Стартовий лист:

Балаково (Росія) 1 півфінал 26.04
1. Гжегож Зенгота (Польща)
2. Євгеній Костигов (Латвія)
3. Єссе Мустонен (Фінляндія)
4. Мілен Манев (Болгарія)
5. Віктор Кулаков (Росія)
6. Ондрей Сметана (Чехія)
7. Роланд Ковакс (Угорщина)
8. Олег Міхайлов (Латвія)
9. Тобіас Буш (Німеччина)
10. Андрій Кудряшов (Росія)
11. Шимон Вожняк (Польща)
12. Патрік Бурі (Словаччина)
13. Матей Кус  (Чехія)
14. Девіс Курміс (Латвія)
15. Зденек Холуб (Чехія)
16. Теро Аарніо (Фінляндія)
Резервний:
17. Ілля Чалов (Росія)
18. Володимир Морозов (Росія)

 

Початок змаганнь: 20:15 за київським часом.

Стартовий лист:

Горічан (Хорватія) 2 півфінал 28.04
1. Майк Якопетті (Австрія)
2. Нік Скорья (Словенія)
3. Мішель Пако Кастанья (Італія)
4. Ерік Рісс (Німеччина)
5. Метіч Івачіч (Словенія)
6. Каспер Ворина (Польща)
7. ??? (Данія)
8. Кьястас Поуджукс (Латвія)
9. Володимир Бородулін (Росія)
10. Андрій Карпов (Україна)
11. Кшиштоф Бучковські (Польща)
12. Понтус Аспгрен (Швеція)
13. Даніель Тессарі (Італія)
14. Юріца Павліч (Хорватія)
15. Олександр Локтаєв (Україна)
16. Денис Гізатуллін (Росія)
Резервний:
17. Ян Пінтар (Словенія)
18. Денніс Фазекас (Угорщина)

 

Початок змаганнь: 15:00 за київським часом.

Стартовий лист:

Дебрецен (Угорщина) 3 півфінал 28.04
1. ??? (Данія)
2. Ренат Гафуров (Росія)
3. Йожеф Табакас (Угорщина)
4. Йозеф Франц (Чехія)
5. Валентін Гробауер (Німеччина)
6. Якоб Торсселл (Швеція)
7. Роланд Бенко (Угорщина)
8. ??? (Данія)
9. Марат Гатіятов (Росія)
10. Януш Колодзєй (Польща)
11. Габріель Команеску (Румунія)
12. Станіслав Мельничук (Україна)
13. Ніколас Коватті (Італія)
14. Йон Бернард (Франція)
15. ??? (Данія)
16. Олівер Бернтцон (Швеція)
Резервний:
17. Норберт Магоши (Угорщина)
18. ??? (Угорщина)

 

Початок змаганнь: 15:15 за київським часом.

Стартовий лист:

Пардубіце (Чехія) 4 півфінал 28.04
1. Адам Елліс (Велика Британія)
2. Едуард Крчмар (Чехія)
3. Антоніо Ліндбек (Швеція)
4. Давід Беллего (Франція)
5. Пьотр Протасєвіч (Польща)
6. Тімо Лахті (Фінляндія)
7. Кевін Волберт (Німеччина)
8. ??? (Данія)
9. Гленн Муї (Норвегія)
10. Дімітрі Берге (Франція)
11. Зденек Сімота (Чехія)
12. ??? (Данія)
13. Роберт Ламберт (Велика Британія)
14. Каї Хукенбек (Німеччина)
15. Андрій Кобрін (Україна)
16. Лассе Фредеріксен (Норвегія)
Резервний:
17. Хинек Стіхауер (Чехія)
18. Патрік Мікель (Чехія)

 

Календар змаганнь:

26.04 Півфінал 1 Балаково (Росія)
28.04 Півфінал 2 Горічан (Хорватія)
28.04 Півфінал 3 Дебрецен (Угорщина)
28.04 Півфінал 4 Пардубіце (Чехія)
5.05 Челлендж Терензано (Італія)
23.06 Фінал 1 Гнєзно (Польща)
14.07 Фінал 2 Гюстров (Німеччина)
18.08 Фінал 3 Даугавпілс (Латвія)
15.09 Фінал 4 Гожув (Польща)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: SEC |
 
Переглядів: 249 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти