26 та 28 квітня відбудуться чотири півфінали до особистого чемпіонату Європи (SEC), в яких участь візьмуть українці.
Андрій Карпов та Олександр Локтаєв поїдуть у хорватському Горічані.
Станіслав Мельничук в угорському Дебрецені.
Андрій Кобрін у чеському Пардубіце.
З кожного півфіналу до Челленджу пройде по 3 спортсмени.
Початок змаганнь: 16:30 за київським часом.
Стартовий лист:
Балаково (Росія) |
1 півфінал 26.04 |
1. Гжегож Зенгота (Польща) |
2. Євгеній Костигов (Латвія) |
3. Єссе Мустонен (Фінляндія) |
4. Мілен Манев (Болгарія) |
5. Віктор Кулаков (Росія) |
6. Ондрей Сметана (Чехія) |
7. Роланд Ковакс (Угорщина) |
8. Олег Міхайлов (Латвія) |
9. Тобіас Буш (Німеччина) |
10. Андрій Кудряшов (Росія) |
11. Шимон Вожняк (Польща) |
12. Патрік Бурі (Словаччина) |
13. Матей Кус (Чехія) |
14. Девіс Курміс (Латвія) |
15. Зденек Холуб (Чехія) |
16. Теро Аарніо (Фінляндія) |
Резервний: |
17. Ілля Чалов (Росія) |
18. Володимир Морозов (Росія) |
Початок змаганнь: 20:15 за київським часом.
Стартовий лист:
Горічан (Хорватія) |
2 півфінал 28.04 |
1. Майк Якопетті (Австрія) |
2. Нік Скорья (Словенія) |
3. Мішель Пако Кастанья (Італія) |
4. Ерік Рісс (Німеччина) |
5. Метіч Івачіч (Словенія) |
6. Каспер Ворина (Польща) |
7. ??? (Данія) |
8. Кьястас Поуджукс (Латвія) |
9. Володимир Бородулін (Росія) |
10. Андрій Карпов (Україна) |
11. Кшиштоф Бучковські (Польща) |
12. Понтус Аспгрен (Швеція) |
13. Даніель Тессарі (Італія) |
14. Юріца Павліч (Хорватія) |
15. Олександр Локтаєв (Україна) |
16. Денис Гізатуллін (Росія) |
Резервний: |
17. Ян Пінтар (Словенія) |
18. Денніс Фазекас (Угорщина) |
Початок змаганнь: 15:00 за київським часом.
Стартовий лист:
Дебрецен (Угорщина) |
3 півфінал 28.04 |
1. ??? (Данія) |
2. Ренат Гафуров (Росія) |
3. Йожеф Табакас (Угорщина) |
4. Йозеф Франц (Чехія) |
5. Валентін Гробауер (Німеччина) |
6. Якоб Торсселл (Швеція) |
7. Роланд Бенко (Угорщина) |
8. ??? (Данія) |
9. Марат Гатіятов (Росія) |
10. Януш Колодзєй (Польща) |
11. Габріель Команеску (Румунія) |
12. Станіслав Мельничук (Україна) |
13. Ніколас Коватті (Італія) |
14. Йон Бернард (Франція) |
15. ??? (Данія) |
16. Олівер Бернтцон (Швеція) |
Резервний: |
17. Норберт Магоши (Угорщина) |
18. ??? (Угорщина) |
Початок змаганнь: 15:15 за київським часом.
Стартовий лист:
Пардубіце (Чехія) |
4 півфінал 28.04 |
1. Адам Елліс (Велика Британія) |
2. Едуард Крчмар (Чехія) |
3. Антоніо Ліндбек (Швеція) |
4. Давід Беллего (Франція) |
5. Пьотр Протасєвіч (Польща) |
6. Тімо Лахті (Фінляндія) |
7. Кевін Волберт (Німеччина) |
8. ??? (Данія) |
9. Гленн Муї (Норвегія) |
10. Дімітрі Берге (Франція) |
11. Зденек Сімота (Чехія) |
12. ??? (Данія) |
13. Роберт Ламберт (Велика Британія) |
14. Каї Хукенбек (Німеччина) |
15. Андрій Кобрін (Україна) |
16. Лассе Фредеріксен (Норвегія) |
Резервний: |
17. Хинек Стіхауер (Чехія) |
18. Патрік Мікель (Чехія) |
Календар змаганнь:
26.04 |
Півфінал 1 |
Балаково (Росія) |
28.04 |
Півфінал 2 |
Горічан (Хорватія) |
28.04 |
Півфінал 3 |
Дебрецен (Угорщина) |
28.04 |
Півфінал 4 |
Пардубіце (Чехія) |
5.05 |
Челлендж |
Терензано (Італія) |
23.06 |
Фінал 1 |
Гнєзно (Польща) |
14.07 |
Фінал 2 |
Гюстров (Німеччина) |
18.08 |
Фінал 3 |
Даугавпілс (Латвія) |
15.09 |
Фінал 4 |
Гожув (Польща) |
Юра "YuriyMushyn" Мушинський
speedway-rivne.at.ua
|