Переклад

Статистика




Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Октябрь » 2 » Станіслав Мельничук виступив у Чехії
11:30
Станіслав Мельничук виступив у Чехії

  30 вересня у чеському Пардубіце, відбувся 70 турнір Золотого Шолому, в якому перемогу здобув австралієць Джейсон Дойл.

 

 

    Австралієць у фіналі переміг словака Мартіна Вацуліка, чеха Вацлава Міліка, датчанина Андерса Томсена, росіянина Еміля Сайфутдінова та шведа Антоніо Ліндбека.

   Рівнянин Станіслав Мельничук завершив знагання у кваліфікації здобувши 3 пункти.

Кваліфікації:

Група 1: 
28. Ян Квех (Чехія) - 9 (3,2,4)
3. Зденек Голуб (Чехія) - 4 (2,0,2)
13. Тобіас Буш (Німеччина) - 9 (5,1,3)
19. Ніколас Коваті (Італія) - 9 (4,5,-)
23. Глеб Чугунов (Росія) - 9 (д,4,5)
31. Станіслав Мельничук (Україна) - 4 (1,3,в)
Р1. Ярослав Петрак (Чехія) - 1 (1)

Група 2: 
4. Роан Тангейт (Австралія) - (4,д,5)
34. Зденек Сімота (Чехія) - 5 (1,2,2)
18. Мішель Пако Кастанья (Італія) - 9 (5,4,нс)
17. Норберт Магоши (Угорщина) - (0,3,3)
14. Каї Хукенбек (Німеччина) - 12 (3,5,4)
36. Міхал Скурла (Чехія) - 4 (2,1,1)

Група 3: 
5. Джек Холдер (Австралія) - 8 (5,3,-)
20. Алессандро Міланеззе (Італія) - 0 (0,0,0)
12. Роберт Ламберт (Велика Британія) - 11 (4,4,3)
35. Oндрей Сметана (Чехія) - 8 (2,2,4)
6. Даніель Гаппмаєр (Австрія) - 4 (1,1,2)
16. Кевін Волберт (Німеччина) - 13 (3,5,5)
Р1. Ярослав Петрак (Чехія) - 1 (1)

Група 4: 
32. Едуард Крчмар (Чехія) - 10 (4,2,4)
25. Метіч Івачіч (Словенія) - 5 (2,1,2)
11. Андерс Томсен (Данія) - 10 (5,5,нс)
15. Марк Рісс (Німеччина) - 9 (3,3,3)
22. Адріан Гала (Польща) - 9 (д,4,5)
33. Патрік Мікель (Чехія) - 2 (1,0,1)

Позаїздно: 
1. Буш, Коватті, Квех, Голуб, Мельничук, Чугунов (д)
2. Кастанья, Тангейт, Хукенбек, Скурла, Сімота, Магоши
3. Дж.Холдер, Ламберт, Волберт, Сметана, Гаппмаєр, Міланезе
4. Томсен, Крчмар, Рісс, Івачіч, Мікель, Гала (д)
5. Коватті, Чугунов, Мельничук, Квех, Буш, Голуб
6. Хукенбек, Кастанья, Магоши, Сімота, Скурла, Тангейт (д)
7. Волберт, Ламберт, Дж.Холдер, Сметана, Гаппмаєр, Міланезе
8. Томсен, Гала, Рісс, Крчмар, Івачіч, Мікель
9. Чугунов, Квех, Буш, Голуб, Петрак, Мельничук(п/в)
10. Тангейт, Хукенбек, Магоши, Сімота, Скурла
11. Волберт, Сметана, Ламберт, Гаппмаєр, Петрак, Міланезе
12. Гала, Крчмар, Рісс, Івачіч, Мікель

Чвертьфінали: 

Група 1: 
23. Глеб Чугунов (Росія) - 6 (4,д,2)
2. Джейсон Дойл (Австралія) - 10 (2,3,5)
4. Роан Тангейт (Австралія) - 2 (д,2,dд
26. Матей Загар (Словенія) - 9 (5,4,-)
12. Роберт Ламберт (Велика Британія) - 7 (3,1,3)
29. Антоніо Ліндбек (Швеція) - 10 (1,5,4)
R1. Ярослав Петрак (Чехія) - 1 (1)

Група 2: 
1. Вацлав Мілік (Чехія) - 12 (5,3,4)
19. Ніколас Коваті (Італія) - 7 (4,0,3)
7. Юріца Павліч (Хорватія) - (1,2,1)
18. Мішель Пако Кастанья (Італія) - 1 (0,1,д)
30. Фредрік Ліндгрен (Швеція) - 10 (3,4,3)
11. Андерс Томсен (Данія) - 9 (2,5,2)

Група 3: 
22. Адріан Гала (Польща) - 0 (п/-,-,-)
8. Ханс Андерсен (Данія) - (3,5,-)
13. Тобіас Буш (Німеччина) - (1,1,3)
21. Кріс Холдер (Австралія) - 11 (4,3,4)
24. Еміль Сайфутдінов (Росія) - (5,4,-)
16. Кевін Волберт (Німеччина) - 9 (2,2,5)
Р1. Ярослав Петрак (Чехія) - 2 (0,2)

Група 4: 
5. Джек Холдер (Австралія) - 12 (5,2,5)
32. Едуард Крчмар (Чехія) - 3 (2,0,1)
10. Нікі Педерсен (Данія) - 10 (3,5,2)
27. Мартін Вацулік (Словаччина) - 8 (4,4,д)
9. Кеннет Бьєрре (Данія) - 4 (0,1,3)
14. Каї Хукенбек (Німеччина)  - 8 (1,3,4)

Позаїздно: 
13. Загар, Чугунов, Ламберт, Дойл, Ліндбек, Тангейт (д)
14. Мілік, Коватті, Ліндгрен, Томсен, Павліч, Кастанья
15. Сайфутдінов, К.Холдер, Андерсен, Волберт, Буш, Петрак
16. Дж.Холдер, Вацулік, Педерсен, Крчмар, Хукенбек, Бьєрре
17. Ліндбек, Загар, Дойл, Тангейт, Ламберт, Чугунов (д)
18. Томсен, Ліндгрен, Мілік, Павліч, Кастанья, Коватті
19. Андерсен, Сайфутдінов, К.Холдер, Волберт, Буш, Петрак
20. Педерсен, Вацулік, Хукенбек, Дж.Холдер, Бьерре, Крчмар
21. Дойл, Ліндбек, Ламберт, Чугунов, Петрак, Тангейт (д)
22. Коватті, Мілік, Ліндбек, Томсен, Павліч, Кастанья (д)
23. Волберт, К.Холдер, Буш, Петрак
24. Дж.Холдер, Хукенбек, Бьерре, Педерсен, Крчмар, Вацулік (д)

 

Півфінали: 

Група 1: 
29. Антоніо Ліндбек (Швеція) - 9 (3,2,4)
19. Ніколас Коваті (Італія) - 8 (4,1,3)
2. Джейсон Дойл (Австралія) - 10 (5,5,д)
5. Джек Холдер (Австралія) - 6 (2,3,1)
8. Ханс Андерсен (Dania) - 3 (1,0,2)
27. Мартін Вацулік (Словаччина) - 9 (0,4,5)

Група 2: 
1. Вацлав Мілік (Чехія) - 7 (5,2,п/в)
21. Кріс Холдер (Австралія) - 5 (2,1,2)
26. Матей Загар (Словенія) - 5 (1,д,4)
24. Еміль Сайфутдінов (Росія) - 9 (4,5,нс)
11. Андерс Томсен (Данія) - 9 (0,4,5)
10. Нікі Педерсен (Данія) - 9 (3,3,3)

Позаїздно: 
25. Дойл, Коватті, Ліндбек, Дж.Холдер, Андерсен, Вацулік
26. Мілік, Сайфутдінов, Педерсен, К.Холдер, Загар, Томсен
27. Дойл, Вацулік, Дж.Холдер Ліндбек, Коватті, Андерсен
28. Сайфутдінов, Томсен, Педерсен, Мілік, К.Холдер, Загар (д)
29. Вацулік, Ліндбек, Коватті, Андерсен, Дж.Холдер, Дойл (д)
30. Томсен, Загар, Педерсен, К.Холдер, Мілік (п/в)

Малий фінал: 
31. Андерсен, Загар, Дж.Холдер, Коватті (д), Педерсен (нс), К.Холдер (нс)

Великий фінал: 
32. Дойл, Вацулік, Мілік, Томсен, Сайфутдінов, Ліндбек (д)

 

Джерело: sportowefakty.wp.pl

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 374 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти