Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Сентябрь » 24 » Сталь Жешув виграє другу польську лігу спідвею 2018
12:00
Сталь Жешув виграє другу польську лігу спідвею 2018

   23 вересня відбувся другий фінал другої польської ліги спідвею, в якому Сталь Жешув приймала Островію Острув.

 

 

      Сталь Жешув на власному треці зїздила у нічию з Островією Острув 45:45 (91:89). Лідером серед господарів був Грег Хенкок (12). А серед гостей найкраще виступив Ніколай Кліндт (15).

 Таким чином Сталь Жешув у наступному сезоні буде стартувати в польській лізі спідвею, а Островія Острув буде їхати матч плей-офф з Полонією Ліла.

Сталь Жешув               45
9. Нік Морріс 2 2 3 1 2     10
10. Люк Бекер 1 с 2 2 0     5+3
11. Едвард Мазур 1 1 0 1       3
12. Кароль Баран 3 2 2 0 3     10
13. Грег Хенкок 3 3 3 3 0     12
14. Міхал Цужитек 2 1 1 0       4
15. Аркадіуш Потонєц 1 0 0         1+1
                 
Островія Острув               45
1. Бьярне Педерсен 3 в 1 3 2 1   10+2
2. Каміль Бжозовські 0 3 2 0 1     6+1
3. Ренат Гафуров 0 2 1 - -     3
4. Збігнєв Сухецькі 2 д 0 -       2
5. Ніколай Кліндт 2 3 3 1 3 3   15
6. Марцель Студзінські 0 д -         0
7. Каміль Новацькі 3 1 1 2 2     9+2

Позаїздно:

1. Педерсен Морріс Бекер Бжозовські
2. Новацькі Цужитек Потонєц Студзінські
3. Баран Сухецькі Мазур Гафуров
4. Хенкок Кліндт Новацькі Потонєц
5. Бжозовські Баран Мазур Педерсен (в)
6. Хенкок Гафуров Цужитек Сухецькі (д)
7. Кліндт Морріс Цужитек Студзінські (ст/д)
8. Хенкок Бжозовські Педерсен Потонєц
9. Морріс Бекер Гафуров Сухецькі
10. Кліндт Баран Новацькі Мазур
11. Хенкок Бекер Кліндт Бжозовські
12. Педерсен Новацькі Мазур Цужитек
13. Кліндт Педерсен Морріс Баран
14. Баран Новацькі Бжозовські Бекер
15. Кліндт Морріс Педерсен Хенкок

Календар змаганнь:

Перший фінал
16.09 Островія Острув 44:46 Сталь Жешув
       
Другий фінал
23.09 Сталь Жешув 45:45 Островія Острув

Турнірна таблиця:

M Команда Г Б Пкт В Н П +/-
1. Сталь Жешув 12 6 29 11 1 0 +181
2. Островія Острув 12 5 24 9 1 2 +137
3. Унія-Колеяж Равіч 12 3 16 6 1 5 +31
4. Колеяж Ополе 12 3 15 6 0 6 -29
5. ПСЖ Познань 12 2 11 4 1 7 -37
6. Полонія Бидгощ 12 2 8 3 0 9 -136
7. КСМ Кросно 12 0 2 1 0 11 -147

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: ІІ Польська ліга |
 
Переглядів: 249 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти