Переклад

Статистика




Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Май » 4 » Спарта Вроцлав чемпіони Польщі серед клубних пар
11:11
Спарта Вроцлав чемпіони Польщі серед клубних пар

   3 травня в Оструві, відбувся чемпіонат Польщі серед клубних пар, в якому перемогу здобула пара зі Спарти Вроцлав.

 

 

          Друге місце посіла пара Фалубазу Зелена Гура, а третіми були Влукняж Ченстохова.

Резулатати:

Спарта Вроцлав               26
5. Мацей Яновські 2 2 1 2 2 2   11+5
6. Максим Драбік 3 3 0 3 3 3   15
17. Даміан Друждж               нс
                 
Фалубаз Зелена Гура               25
1. Патрик Дудек 3 - 2 - 3 -   8+1
2. Пьотр Протасєвіч 0 2 3 3 1 1   10+1
15. Гжегож Зенгота 3 1 3         7
                 
Влукняж Ченстохова               18
7. Адріан Мєдзінські 1 1 3 2 0 1   8
8. Тобіаш Мусєляк 0 2 2 1 2 3 3 10+2
                 
Унія Тарнув               18
11. Якуб Ямруг 0 3 0 1 2 2   8+1
12. Артур Мрочка 3 2 2 д 3 0 2 10+1
20. Патрик Рольніцькі               нс
                 
Сталь Гожув               16
9. Кшиштоф Каспжак 1 в 3 в 2 1   7+1
10. Шимон Вожняк 2 3 1 3 д 0   9
                 
Унія Лєшно               12
13. Пьотр Павліцькі 1 0 2 3 0 3   9
14. Бартош Смектала 0 1 0 - - -   1
21. Домінік Кубера 0 1 1         2
                 
Островія Острув               10
3. Збігнєв Сухецькі 1 0 - 2 1 -   4+1
4. Патрик Дольний 2 - 1 - 0 0   3
16. Каміль Бжозовські 1 0 с 2       3

Позаїздно:

1. Дудек Дольний Сухецькі Протасєвіч
2. Драбік Яновські Мєдзінські Мусєляк
3. Мрочка Вожняк Каспжак Ямруг
4. Зенгота Протасєвіч Павліцькі Смектала
5. Драбік Яновські Бжозовські Сухецькі
6. Вожняк Мусєляк Мєдзінські Каспжак (в)
7. Ямруг Мрочка Смектала Павліцькі
8. Протасєвіч Дудек Яновські Драбік
9. Мєдзінські Мусєляк Дольний Бжозовські
10. Каспжак Павліцькі Вожняк Смектала
11. Протасєвіч Мрочка Зенгота Ямруг
12. Вожняк Сухецькі Каспжак (в) Бжозовські (с)
13. Драбік Яновські Ямруг Мрочка (д)
14. Павліцькі Мєдзінські Мусєляк Кубера
15. Дудек Каспжак Протасєвіч Вожняк (ст/д)
16. Мрочка Ямруг Сухецькі Дольний
17. Драбік Яновські Кубера Павліцькі
18. Зенгота Мусєляк Протасєвіч Мєдзінські
19. Павліцькі Бжозовські Кубера Дольний
20. Драбік Яновські Каспжак Вожняк
21. Мусєляк Ямруг Мєдзінські Мрочка
Заїзд за третє місце:
22. Мусєляк Мрочка    

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Інші види спідвею |
 
Переглядів: 220 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти