Переклад

Статистика




Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Сентябрь » 13 » Слангеруп і Хольстед у фіналі датської ліги спідвею
14:30
Слангеруп і Хольстед у фіналі датської ліги спідвею

   12 вересня у місті Слангеруп, відбувся півфінал датської ліги спідвею, в якому перемогу здобули господарі треку.

 

 

        Також до фіналу пройшла команда Хольстед Тайгерс

       У фіналі, який відбудеться 19 вересня у місті Оутруп за медалі боротимуться Регіон Верде, Фьєлстед, Слангеруп СК та Хольстед Тайгерс.

Результати:

Слангеруп СК             42
1. Міккель Міхельсен 3 3 3 3 2   14
2. Кеннет Хансен 2 1 1 2 2   8
3. Андреас Лягер 0 2 0 3     5
4. Йонас Сейферт 2 1 0 1     4
5. Лінус Еклоф 3 3 3 2     11
6. Маріус Нільсен             нс
               
Хольстед Тайгерс             40
1. Нікі Педерсен 3 3 3 д 3   12
2. Расмус Єнсен 2 3 2 1 3   11
3. Ніколай Кліндт 2 2 2 0 3   9
4. Йонас Єппесен 0 2 1 2     5
5. Сем Мастерс 2 1 0       3
6. Себастіан Мортенсен             нс
               
Гріндстед СК             26
1. Роберт Ламберт 3 0 3 2 1   9
2. Патрік Хугард 1 2 0 0     3
3. Ніколай Буск Якобсен 1 0 1 2 0   4
4. Клаус Віссінг 1 1 1 1     4
5. Каспер Андерсен 1 2 2 1     6
               
Хольстебро Еліт             24
1. Кеннет Бьєрре 3 3 3 1 0   10
2. Йона Андерсен 1 0 2 3 0   6
3. Бьярне Педерсен 0 1 2 3 1   7
4. Еміль Грьондаль 0 - 0 0     0
5. Каспер Лікк Нільсен 0 0 1       1
6. Еміль Портнер 0           0

Позаїздно:

1. Ламберт Сейферт Й.Андерсен Єппесен
2. Бьєрре Кліндт Хугард Лягер
3. Н.Педерсен Хансен Віссінг Б.Педерсен
4. Міхельсен Р.Єнсен Якобсен Грьондаль
5. Еклоф С.Єнсен К.Андерсен Нільсен
6. Н.Педерсен Хугард Сейферт Портнер
7. Р.Єнсен Лягер Б.Педерсен Ламберт
8. Бьєрре Єппесен Хансен Якобсен
9. Міхельсен Кліндт Віссінг Й.Андерсен
10. Бьєрре Р.Єнсен Віссінг Сейферт
11. Н.Педерсен Й.Андерсен Якобсен Лягер
12. Ламберт Кліндт Хансен Грьондаль
13. Міхельсен Б.Педерсен Єппесен Хугард
14. Еклоф К.Андерсен С.Єнсен Нільсен
15. Лягер Єппесен Віссінг Грьондаль
16. Б.Педерсен Якобсен Сейферт Кліндт
17. Й.Андерсен Хансен Р.Єнсен Хугард
18. Міхельсен Ламберт Бьєрре Н.Педерсен (д)
19. Еклоф К.Андерсен Нільсен С.Єнсен
20. Кліндт Хансен Б.Педерсен Якобсен
21. Р.Єнсен Еклоф К.Андерсен Й.Андерсен
22. Н.Педерсен Міхельсен Ламберт Бьєрре

Турнірна таблиця:

M Команда Г Б Пкт В Н П +
1. Регіон Верде Елітспорт 12 5 24 8 1 2 536
2. Фьєлстед 12 5 22 8 1 3 539
3. Слангеруп СК 12 3 17 7 0 5 514
4. Хольстед Тайгерс 12 3 13 5 0 7 511
5. Гріндстед СК 12 3 13 3 4 5 502
6. Хольстебро Еліт 12 2 11 3 3 6 495
7. Есбьєрг Вікінгс 12 0 5 2 1 9 464

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Датська ліга |
 
Переглядів: 137 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти