Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Ноябрь » 16 » Склади команд польської ліги спідвею 2018
14:10
Склади команд польської ліги спідвею 2018

   З 1 по 14 листопада було відкрите трансферне вікно у польській лізі спідвею. І вже станом на 16 листопада, майже всі клуби подали повні склади команд на наступний сезон.

 

       На сьогоднішній день у польській лізі спідвею контракти підписали два українця Андрій Карпов (РОВ Рибнік) та Олександр Локтаєв (Орел Лодзь). А червоноградець Дмитро Мостовик підписав "варшавську угоду" з Локомотивом Даугавпілс.

 


РОВ Рибнік
Ім`я та Прізвище Країна Рік
Трой Батчелор Австралія 1987
Крейг Кук Велика Британія 1987
Артур Чая Польща 1994
Андрій Карпов Україна 1987
Матеуш Щепаняк Польща 1987
Каспер Ворина Польща 1996
Юніори:    
Роберт Хмєль Польща 1998
Пшемислав Гєра Польща 2001
Давід Йона Польща 1998
Ларс Скупєнь Польща 1997
Матеуш Тудзєж Польща 2000
Мілош Випьор Польща 1999

Вибжеже Гданськ
Ім`я та Прізвище Країна Рік
Міккель Бех Данія 1994
Томаш Хжановські Польща 1980
Оскар Файфер Польща 1994
Патрік Хугард Данія 1989
Міккель Міхельсен Данія 1994
Міхал Щепаняк Польща 1983
Андерс Томсен Данія 1994
Юніори:    
Домінік Коссаковські Польща 1997
Марцин Туровські Польща 1999
Кароль Жупінські Польща 2002

Орел Лодзь
Ім`я та Прізвище Країна Рік
Ханс Андерсен Данія 1980
Кароль Баран Польща 1981
Максим Богданов Латвія 1989
Джош Грейчонек Австралія 1990
Норберт Кощух Польща 1984
Олександр Локтаєв Україна 1994
Роберт Міськовяк Польща 1983
Пьотр Свідерські Польща 1983
Рохан Тунгейт Австралія 1990
Юніори:    
Матеуш Блажиковські Польща 2000
Якуб Міськовяк Польща 2001

Локомотив Даугавпілс
Ім`я та Прізвище Країна Рік
Даніель Давідссон Швеція 1983
Тімо Лахті Фінляндія 1992
Євгеній Костигов Латвія 1996
Дмитро Мостовик Україна 1998
Кьястас Поуджукс Латвія 1986
Вадим Тарасєнко Росія 1994
Юніори:    
Елвіс Авгуцевіч Латвія 2001
Девіс Курміс Латвія 1999
Олег Міхайлов Латвія 1999
Артем Трофімов Латвія 2000

Полонія Піла
Ім`я та Прізвище Країна Рік
Понтус Аспгрен Швеція 1991
Адріан Цифер Польща 1995
Томаш Гапінські Польща 1982
Кріс Харріс Велика Британія 1982
Томас Йонассон Швеція 1988
Томас Йоргенсен Данія 1992
Рафал Оконевські Польща 1980
Юніори:    
Пьотр Гришпінські Польща 2000
Каспер Гжегорчик Польща 1997
Патрик Файфер Польща 1997
Кристіан Іванські Польща 2002
Оскар Ровецькі Польща 2000

Ванда Краків
Ім`я та Прізвище Країна Рік
Йоель Андерссон Швеція 1996
Лассе Бьєрре Данія 1993
Расмус Єнсен Данія 1993
Марцин Єнджеєвські Польща 1987
Ернест Коза Польща 1994
Сергій Логачов Росія 1995
Джастін Седжмен Австралія 1992
Віктор Паловара Швеція 1994
Тайрон Проктор Австралія 1987
Клаус Віссінг Данія 1986
Юніори:    
Каміль Кєлбаса Польща 2001
Бартломєй Ковальські Польща 2002
Пьотр Пюро Польща 1999
Патрик Зєлінські Польща 2002

Старт Гнєзно
Ім`я та Прізвище Країна Рік
Олівер Бернтцон Швеція 1993
Адріан Гала Польща 1995
Філіп Хєльмланд Швеція 1998
Мірослав Яблонські Польща 1985
Едуард Крчмар Чехія 1996
Марцин Новак Польща 1995
Кім Нільссон Швеція 1990
Юріца Павліч Хорватія 1989
Юніори:    
Максиміліан Богдановіч Польща 1998
Вероніка Бурлага Польща 1999
Норберт Краковяк Польща 1999
Даміан Сталковські Польща 1999

 

 


Мотор Люблін
Ім`я та Прізвище Країна Рік
Даніель Єленєвські Польща 1983
Андреас Йонссон Швеція 1980
Роберт Ламберт Велика Британія 1998
Давід Лампарт Польща 1990
Сем Мастерс Австралія 1991
Павел Мєсьонц Польща 1985
Юніори:    
Ерик Борчух Польща 2000
Мацей Куромонов Польща 1998
Віктор Лампарт Польща 2001
Еміль Перонь Польща 1999

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: І Польська ліга |
 
Переглядів: 578 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти