Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Ноябрь » 15 » Склади команд польської Екстраліги 2018
16:30
Склади команд польської Екстраліги 2018

   З 1 по 14 листопада було відкрите трансферне вікно у польській Екстралізі. І вже станом на 15 листопада, майже всі клуби подали повні склади команд на наступний сезон. 

 

 

Унія Лєшно:

Ім`я та Прізвище Країна Рік 
Ярослав Хампель Польща 1982
Януш Колодзєй Польща 1984
Бреді Куртц Австралія 1996
Пьотр Павліцькі Польща 1994
Еміль Сайфутдінов Росія 1989
Джек Сміт Велика Британія 1998
Юніори:    
Домінік Кубера Польща 1999
Віктор Ліс Польща 1999
Марек Лютовіч Польща 1998
Тимотеуш Річ Польща 2002
Каспер Плудра Польща 2002
Бартош Смектала Польща 1998
Шимон Шлаудербах Польща 1999
Віктор Трофімов Польща 1999

Спарта Вроцлав
Ім`я та Прізвище Країна Рік 
Глеб Чугунов Росія 1999
Даміан Друждж Польща 1996
Макс Фрік Австралія 1996
Мацей Яновські Польща 1991
Анджей Лебєдєв Латвія 1994
Вацлав Мілік Чехія 1993
Таї Воффінден Велика Британія 1990
Юніори:    
Оскар Бобер Польща 1997
Максим Драбік Польща 1998
Пшемислав Ліжка Польща 2000
 
Сталь Гожув
Ім`я та Прізвище Країна Рік 
Кшиштоф Каспжак Польща 1984
Петер Льюнг Швеція 1982
Лінус Сундстрем Швеція 1990
Мартін Вацулік Словаччина 1990
Шимон Вожняк Польща 1993
Бартош Змарзлік Польща 1995
Юніори:    
Хуберт Чернявські Польща 2000
Рафал Карчмарж Польща 1999
Каміль Новацькі Польща 2000
Марцель Студзінські Польща 2001
Алан Щотка Польща 2001
Фалубаз Зелена Гура
Ім`я та Прізвище Країна Рік 
Патрик Дудек Польща 1992
Каспер Гомульські Польща 1993
Кшиштоф Яблонські Польща 1977
Міхаель Єпсен Єнсен Данія 1992
Медс Хансен Данія 2000
Пьотр Протасєвіч Польща 1975
Мартін Смолінські Німеччина 1984
Якоб Торсселл Швеція 1993
Гжегож Зенгота Польща 1988
Юніори:    
Нікодем Бартох Польща 2001
Матеуш Бужинські Польща 1998
Себастіан Нєджвєдж Польща 1997
Якуб Осичка Польща 2000
Матеуш Тондер Польща 1999
Алекс Згарджінські Польща 1997

Влукняж Ченстохова
Ім`я та Прізвище Країна Рік 
Андрій Кудряшов Росія 1991
Фредрік Ліндгрен Швеція 1985
Андреас Ліагер Данія 1997
Леон Мадсен Данія 1988
Адріан Мєдзінські Польща 1985
Тобіаш Мусєляк Польща 1993
Рафал Шомбєрські Польща 1982
Матей Загар Словенія 1983
Юніори:    
Адріан Бьялк Польща 1999
Міхал Грухальські Польща 1998
Павел Станішевські Польща 1998
Бартош Швьончік Польща 1997
Матеуш Швідніцькі Польща 2001
Адріан Вожняк Польща 1999

ГКМ Грудзьондз
Ім`я та Прізвище Країна Рік 
Кшиштоф Бучковські Польща 1986
Каї Хукенбек Німеччина 1993
Роман Лахбаум Росія 1998
Антоніо Ліндбек Швеція 1985
Артем Лагута Росія 1990
Павло Лагута Росія 2000
Пшемислав Павліцькі Польща 1991
Кристіан Пєщек Польща 1995
Юніори:    
Даміан Лотарські Польща 2001
Давід Вавжиняк Польща 1998
Каміль Вєчорек Польща 1998

КС Торунь
Ім`я та Прізвище Країна Рік 
Джейсон Дойл Австралія 1985
Кріс Холдер Австралія 1987
Джек Холдер Австралія 1996
Руне Холта Польща 1973
Нільс Крістіан Іверсен Данія 1982
Лукаш Пшедпельські Польща 1992
Павел Пшедпельські Польща 1995
Гжегож Валасек Польща 1976
Юніори:    
Даніель Качмарек Польща 1997
Марцин Кощєцькі Польща 1998
Ігор Копеч-Собчинські Польща 1999
Алекс Ридлевські Польща 2002

Унія Тарнув
Ім`я та Прізвище Країна Рік 
Кеннет Бьєрре Данія 1984
Якуб Ямруг Польща 1991
Петер Кільдеманд Данія 1989
Віктор Кулаков Росія 1995
Артур Мрочка Польща 1989
Нікі Педерсен Данія 1977
Юніори:    
Каспер Конєчний Польща 1998
Кристіан Стефанов Польща 2000
Патрик Рольніцькі Польща 1998

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Екстраліга |
 
Переглядів: 651 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти