Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Декабрь » 6 » Склади команд другої польської ліги спідвею 2019
15:55
Склади команд другої польської ліги спідвею 2019
    З 1 по 14 листопада було відкрите трансферне вікно у другій польській лізі спідвею. І вже станом на сьогодні ми маємо повні склади усіх команд на наступний сезон.
 
 
 
       Червоноградець Андрій Карпов підписав контракт з Вовками Кросно.
 

Полонія Піла
Спортсмен Країна Р.Н.
Хенрік Бергстрем Швеція 2000
Оскар Бобер Польща 1997
Макс Ділгер Німеччина 1989
Партик Дольний Польща 1993
Томаш Дутка Польща 1983
Патрик Файфер Польща 1997
Філіп Хеллстрем-Бангс Швеція 2003
Йонас Єппесен Данія 1998
Расмус Єнсен Данія 1993
Томас Йонассон Швеція 1988
Даріуш Карвацькі Польща 1973
Нікіта Корольов Польща 1996
Андреас Лягер Данія 1997
Домінік Мойсер Німеччина 1998
Вячеслав Монахов Росія 1997
Сінді Вебер Німеччина 2000
Юніори:    
Пьотр Гжипінські Польща 2000
Кристіан Іванські Польща 2002
Оскар Ровецькі Польща 2000

 

 


Ванда Краків
Спортсмен Країна Р.Н.
Теро Аарніо Фінляндія 1984
Станіслав Бужа Польща 1977
Адріан Гомульські Польща 1987
Міхаель Хертель Німеччина 1998
Домінік Коссаковські Польща 1997
Матей Кус Чехія 1989
Войцех Лісєцькі Польща 1992
Джордан Стьюарт Австралія 1998
Хинек Стіхауер Чехія 1987
Юніори:    
Каспер Конєчний Польща 1998

 


Унія-Колеяж Равіч
Спортсмен Країна Р.Н.
Факундо Альбін Аргентина 1992
Даміан Балінські Польща 1977
Петр Хлупац Чехія 2002
Тодд Куртц Австралія 1992
Джеймон Лідсі Австралія 1999
Павло Нагібін Росія 2003
Аркадіуш Павлак Польща 1995
Кейнан Рью Австралія 2003
Юніори:    
Шимон Шлаудербах Польща 1999
Тимотеуш Піч Польща 2002
Кшиштоф Садурські Польща 2003
Каспер Плудра Польща 2002

 


Колеяж Ополе
Спортсмен Країна Р.Н.
Ілля Чалов Росія 1995
Хуберт Ленговік Польща 1995
Денис Гізатуллін Росія 1983
Річард Ловсон Велика Британія 1986
Бьярне Педерсен Данія 1978
Оскар Поліс Польща 1996
Міхал Щепаняк Польща 1983
Крістіан Тайсен Данія 2001
Кевін Волберт Німеччина 1989
Чарльз Врайт Велика Британія 1988
Юніори:    
Ярослав Кживош Польща 1999
Пшемислав Ліжка Польща 2000
Патрик Войдило Польща 1999

 

 


ПСЖ Познань
Спортсмен Країна Р.Н.
Давід Беллего Франція 1993
Володимир Бородулін Росія 1992
Даміан Друждж Польща 1996
Ярос Йоргенсен Данія 1998
Марцель Кайзер Польща 1990
Едуард Крчмар Чехія 1996
Марцин Новак Польща 1995
Юніори:    
Марек Лютовіч Польща 1998

 


Полонія Бидгощ
Спортсмен Країна Р.Н.
Даміан Адамчак Польща 1991
Оскар Айтнер-Голлоб Польща 1995
Рене Бах Данія 1990
Дімітрі Берге Франція 1996
Ауреліуш Бєлінські Польща 1997
Каміль Бжозовські Польща 1987
Миколай Цурило Польща 1992
Валентин Гробауер Німеччина 1994
Метіч Івачіч Словенія 1993
Ондрей Сметана Чехія 1995
Рікі Веллс США 1991
Юніори:    
Матеуш Ягла Польща 1999
Томаш Орват Польща 1999

 

 


Вовки Кросно
Спортсмен Країна Р.Н.
Лассе Бьєрре Данія 1993
Йонас Давідссон Швеція 1984
Маріуш Фірлей Польща 1980
Кеннет Хансен Данія 1987
Патрік Хансен Данія 1998
Павел Хліб Польща 1986
Андрій Карпов Україна 1987
Віталій Котляр Росія 2001
Мацей Куцяпа Польща 1975
Джино Манзарез США 1993
Едвард Мазур Польща 1993
Гленн Муї Норвегія 1996
Марцин Ремпала Польща 1984
Євгеній Сайдулін Росія 2000
Нік Скорья Словенія 1998
Ларс Скупєнь Польща 1997
Давід Палацай Словаччина 2001
Джош Пікерінг Австралія 1996
Ніклас Порсінг Данія 1993
Юніори:    
Патрик Зєлінські Польща 2002

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: ІІ Польська ліга |
 
Переглядів: 262 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти