Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Ноябрь » 17 » Склади команд другої польської ліги спідвею 2018
14:00
Склади команд другої польської ліги спідвею 2018

  З 1 по 14 листопада було відкрите трансферне вікно другої польської ліги спідвею. І вже станом на 17 листопада, майже всі клуби подали повні склади на наступний сезон.

 

 

    На сьогоднішній день контракт підписав лише червоноградець Андрій Кобрін, який звязався з Полонією Бидгощ.


Сталь Жешув
ім`я та Прізвище Країна Рік
Грег Хенкок США 1970
Кайл Говарт Велика Британія 1994
Томаш Єнджеяк Польща 1979
Мацей Куцяпа Польща 1975
Едвард Мазур Польща 1993
Нік Морріс Австралія 1994
Ніклас Порсінг Данія 1993
Льюїс Роуз Велика Британія 1987
Рорі Шлейн Австралія 1984
Давід Стахира Польща 1985
Айрон Саммерс Австралія 1988
Юніори:    
Ауреліуш Бєлінські Польща 1997
Міхал Цужитек Польща 2002
Аркадіуш Потонєц Польща 1997
Матеуш Жонса Польща 1998
Патрик Войдило Польща 1999

Полонія Бидгощ
ім`я та Прізвище Країна Рік
Даміан Адамчак Польща 1991
Йонас Андерсен Данія 1992
Оскар Айтнер-Голлоб Польща 1995
Рене Бах Данія 1990
Дімітрі Берге Франція 1996
Іван Большаков Росія 1998
Патрік Бурі Словаччина 1994
Міколай Цурило Польща 1992
Зденек Голуб Чехія 1996
Метіч Івачіч Словенія 1993
Андрій Кобрін Україна 1991
Данило Колодінські Латвія 2000
Стівен Маєр Німеччина 1995
Міхал Пьосіцькі Польща 1996
Ондрей Сметана Чехія 1995
Юніори:    
Матеуш Ягла Польща 1999
Томаш Орват Польща 1999

Островія Острув
ім`я та Прізвище Країна Рік
Адам Елліс Велика Британія 1996
Каміль Бжозовські Польща 1987
Патрик Дольний Польща 1993
Ренат Гафуров Росія 1982
Кеннет Хансен Данія 1987
Йонас Єппесен Данія 1998
Марк Каріон Росія 2000
Ніколай Кліндт Данія 1988
Збігнєв Сухецькі Польща 1984
Бьярне Педерсен Данія 1978

ПСЖ Познань
ім`я та Прізвище Країна Рік
Давід Беллего Франція 1993
Матеуш Боровіч Польща 1994
Володимир Бородулін Росія 1992
Макс Ділгер Німеччина 1989
Фредерік Якобсен Данія 1998
Ясон Йоргенсен Данія 1998
Марцель Кайзер Польща 1990
Матей Кус Чехія 1989
Міхал Лопачевські Польща 1989
Каспер Лікк Нільсен Данія 1994
Даніель Питель Польща 1987
Адам Стшелєц Польща 1994
Марцель Шимко Польща 1992
Юніори:    
Кевін Файфер Польща 1998

КСМ Кросно
ім`я та Прізвище Країна Рік
Міккель Андерсен Данія 1996
Роланд Бенко Угорщина 1995
Тобіас Буш Німеччина 1988
Станіслав Бужа Польща 1977
Ілля Чалов Росія 1995
Маріуш Фірлей Польща 1980
Патрік Хансен Данія 1998
Льюїс Керр Велика Британія 1990
Роланд Ковакс Угорщина 1987
Влачеслав Монахов Росія 1997
Маріуш Пушаковські Польща 1978
Марцин Ремпала Польща 1984
Юніори:    
Конрад Стець Польща 1999

Колеяж Ополе
ім`я та Прізвище Країна Рік
Денис Гізатуллін Росія 1983
Адріан Гомульські Польща 1987
Хуберт ленговік Польща 1995
Оскар Поліс Польща 1996
Річард Лоусон Велика Британія 1986
Себастіан Уламек Польща 1975
Кевін Волберт Німеччина 1989
Юніори:    
Каміль Камінські Польща 1997
Ярослав Кживош Польща 1999
 

Унія-Колеяж Равіч
ім`я та Прізвище Країна Рік
Даміан Балінські Польща 1977
Бреді Куртц Австралія 1996
Адам Скурніцькі Польща 1976
Джек Смітт Велика Британія 1998
Річчі Ворралл Велика Британія 1991
Стів Ворралл Велика Британія 1991
Юніори:    
Домінік Кубера Польща 1999
Тимотеуш Піч Польща 2002
Бартош Смектала Польща 1998
Шимон Шлаудербах Польща 1999
Віктор Трофімов Польща 1999

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

 
Переглядів: 433 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти