Пользователей: 0

Головна » 2015 » Апрель » 26 » Шведи знову найкращі
05:26
Шведи знову найкращі

В Гожуві відбувся фінал командної Ліги Чемпіонів. Як і минулого року, тріумфували в ньому представники шведської Елітсерії. Цього разу - "Еліт" з Ветланди.

Шведська команда вважалась фаворитом гонки. І свій статус вони почали підтверджувати з самого старту змагань. Лише господарі доріжки намагались не відпускати далеко у відрив скандинавів. Однак, як тільки "Сталь" наближалась на відстань атаки, "Еліт", зусиллями в основному лідерів клубу - Тая Воффіндена і Ярека Хампеля тут же відновлювали статус-кво. Таким чином, до заключної серії стартів шведи підійшли з більш, ніж комфортною перевагою у чотири пункти. Стало зрозуміло, що свого "Еліт" уже не віддасть!

Досить несподівано цікаво розгорнулась боротьба за третю сходинку. Британський "Кінг'с Лінн" і датський "Хольстед" суттєво поступались фаворитам протягом усієї гонки. Лідером цієї мікродуелі постійно були "зірки", і перед заключними 4-а заїздами здавалось, що їхній "бронзі" абсолютно нічого не загрожує, оскільки перевага над датчанами складала шість очок!

Та яку ж кінцівку гонки видав "Хольстед"! Команда Нікі Педерсена виграла усі свої заключні старти, здобувши у них 12 з 12 очок, і у підсумковому протоколі випередила британців на два пункти!

Найбільше очок в гонці здобув Нікі Педерсен - 11. Найкращий час дня показав Пьотр Протасевич ("Кінг'с Лінн") у третьому заїзді - 60,02с.