Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 6 » Швеція виграла другий півфінал Speedway of Nations (ВІДЕО)
11:45
Швеція виграла другий півфінал Speedway of Nations (ВІДЕО)

   5 червня у Манчестері, відбувся другий півфінал Speedway of Nations, в якому перемогу здобула команда Швеції.

 

 

    Друге місце посіла команда Великої Британії, а третіми були австралійці, які у додатковому заїзді перемогли лише чеха Йозефа Франца, але це їм дозволило вибороти путівку у фінал.

Результати:

Швеція                 26
1. Фредрік Ліндгрен 3 2 3 2 3 2     15+2
2. Антоніо Ліндбек 2 3 1 3 2 0     11+2
3. Йоель Клінг                 нс
                   
Велика Британія                 23
1. Таї Воффінден 3 2 2 3 1 3     14+2
2. Крейг Кук 1 - - - - -     1
3. Роберт Ламберт - 3 3 1 0 1     8
                   
Австралія                 20
1. Джейсон Дойл 2 3 2 3 3 1   1 14+1
2. Макс Фрік 1 2 п 0 2 2   2 7+3
3. Джеймон Лідсі                 нс
                   
Чехія                 20
1. Вацлав Мілік 2 3 1 3 1 3 3 3 13+1
2. Йозеф Франц 3 0 0 2 0 2 1 0 7+2
3. Ян Квех                 нс
                   
Франція                 14
1. Давід Беллего 2 1 2 1 1 3 2   10+1
2. Дімітрі Берге 0 д 1 2 0 1 д   4+1
                   
Фінляндія                 14
1. Тімо Лахті с 1 3 0 3 0     7
2. Теро Аарніо 1 0 0 1 2 3     7+1
                   
Італія                 8
1. Ніколас Коватті 1 д 0 2 1 2     6
2. Мішель Пако Кастанья 0 1 1 0 0 0     2

Позаїздно:

1. Франц Мілік Аарніо Лахті (с)
2. Воффінден Беллего Кук Берге
3. Ліндгрен Ліндбек Коватті Кастанья
4. Мілік Дойл Фрік Франц
5. Ламберт Воффінден Лахті Аарніо
6. Ліндбек Ліндгрен Беллего Берге (д)
7. Дойл Фрік Кастанья Коватті (д)
8. Ламберт Воффінден Мілік Франц
9. Лахті Беллего Берге Аарніо
10. Ліндгрен Дойл Ліндбек Фрік (п)
11. Мілік Франц Кастанья Коватті
12. Ліндбек Ліндгрен Аарніо Лахті
13. Воффінден Коватті Ламберт Кастанья
14. Дойл Берге Беллего Фрік
15. Ліндгрен Ліндбек Мілік Франц
16. Лахті Аарніо Коватті Кастанья
17. Дойл Фрік Воффінден Ламберт
18. Мілік Франц Беллего Берге
19. Аарніо Фрік Дойл Лахті
20. Воффінден Ліндгрен Ламберт Ліндбек
21. Беллего Коватті Берге Кастанья
Заїзд за 4 місце:
22. Мілік Беллего Франц Берге (д)
Заїзд за 3 місце:
23. Мілік Фрік Дойл Франц

ВІДЕО:

Календар змаганнь:

2.06 Півфінал 1 Тетерів (Німеччина)
5.06 Півфінал 2 Манчестер (Велика Британія)
8.06 Фінал Вроцлав (Польща)
9.06 Фінал Вроцлав (Польща)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Інші види спідвею |
 
Переглядів: 232 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти