Пользователей: 0

Головна » 2010 » Январь » 10 » Рузультати першого відбору до Гран прі на льоду
22:50
Рузультати першого відбору до Гран прі на льоду
Сьогодні у австрійському містечьку Саалфелден завершився перший відбір до Гран прі на льоду. Перемогу здобув російський спортсмен - Віталій Хоміцевич, а його брат Дмитро після невдалого першого заїзду з якого він був знятий наділі в гонці продемонстрував свою майстерність на всі 100 відсотків не втративши жодно пункту набравши таким чином 12 пунктів і в результаті посів 5 залікове місце, яке дозволяє продовжувати йому боротьбу у наступному раунді змагань. Також слід згадати німця Гюнтера Баєра, який досить добре провів гонку посівши в підсумку 2 позицію, а третє місце посів майстер льодового овалу - фін Антті Аакко. Аакко програв в перезаїзді за 2 позицію Гюнтеру Баєру.
Місце запасного у перезаїзді виборов Пер Андреас Ліндстрьом. Також слід відмітити учась нашого співвітчизника Олега Досаєва, котрий провів два заїзди і здобув 2 пункти після чього не з'являвся на доріжці. Можна сказати що він проявив себе достойно, але не достатнє фінансування а інколи його відсутність дозволяє здобувати тількі 2 пункти нашому спортсмену.
Нагадаємо що наступні відбори відбудуться 16 грудня у Польщі і Австрії.