Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 9 » Росія стала чемпіоном Speedway of Nations 2018 (ВІДЕО)
23:55
Росія стала чемпіоном Speedway of Nations 2018 (ВІДЕО)

  9 червня у польському Вроцлаві, відбувся другий фінал Speedway of Nations, в якому перемогу та чемпіонство здобула команда Росії.

 

 

   Велика Британія здобула срібло проїгравши додатковий парний заїзд команді Росії. А бронза дісталася полякам.

Результати:

Росія                 22
3. Артем Лагута 1 3 3 3 2 2 2 2 14+2
4. Еміль Сайфутдінов 2 0 0 2 3 1 1 1 8+2
16. Глеб Чугунов                 нс
                   
Велика Британія                 21
13. Таї Воффінден 2 3 3 3 3 3   3 17
14. Крейг Кук                 нс
21. Роберт Ламберт 0 1 1 1 1 0   0 4
                   
Польща                 21
5. Мацей Яновські 3 2 3 2 0 3 3   13
6. Патрик Дудек 2 1 1 1 2 1 0   8+3
17. Максим Драбік                 нс
                   
Австралія                 20
1. Джейсон Дойл 3 3 2 2 3 3     16
2. Макс Фрік 0 1 0 1 1 1     4+1
15. Джеймон Лідсі                 нс
                   
Швеція                 16
7. Фредрік Ліндгрен в 2 1 2 2 2     9+2
8. Антоніо Ліндбек 1 3 2 0 0 1     7+1
18. Йоель Клінг                 нс
                   
Данія                 15
11. Міхаель Єпсен Єнсен 3 2 3 3 1 3     15
12. Кеннет Бьєрре 0 0 0 - 0 -     0
20. Фредерік Якобсен 0 0             0
                   
Німеччина                 9
9. Каї Хукенбек 2 0 2 1 2 2     7
10. Мартін Смолінські 1 1 0 0 - -     2
19. Міхаель Хертель 0 0             0

Позаїздно:

1. Дойл Сайфутдінов Лагута Фрік
2. Яновські Дудек Ліндбек Ліндгрен (в)
3. Єнсен Хукенбек Смолінські Бьєрре
4. Дойл Воффінден Фрік Ламберт
5. Лагута Яновські Дудек Сайфутдінов
6. Ліндбек Ліндгрен Смолінські Хукенбек
7. Воффінден Єнсен Ламберт Бьєрре
8. Яновські Дойл Дудек Фрік
9. Лагута Ліндбек Ліндгрен Сайфутдінов
10. Воффінден Хукенбек Ламберт Смолінські
11. Єнсен Дойл Фрік Бьєрре
12. Лагута Сайфутдінов Хукенбек Смолінські
13. Єнсен Яновські Дудек Якобсен
14. Воффінден Ліндгрен Ламберт Ліндбек
15. Дойл Хукенбек Фрік Хертель
16. Сайфутдінов Лагута Єнсен Бьєрре
17. Воффінден Дудек Ламберт Яновські
18. Дойл Ліндгрен Фрік Ліндбек
19. Воффінден Лагута Сайфутдінов Ламберт
20. Яновські Хукенбек Дойл Хертель
21. Єнсен Ліндгрен Ліндбек Якобсен
Півфінал:
22. Яновські Лагута Сайфутдінов Дудек (в)
Фінал:
23. Воффінден Лагута Сайфутдінов Ламберт

Турнірна таблиця:

Країна 1 2 Сума
1. Росія 23 22 45
2. Велика Британія 25 21 46
3. Польща 15 21 36
4. Австралія 15 20 35
5. Данія 20 15 35
6. Швеція 16 16 32
7. Німеччина 14 9 23

ВІДЕО:

Календар змаганнь:

2.06 Півфінал 1 Тетерів (Німеччина)
5.06 Півфінал 2 Манчестер (Велика Британія)
8.06 Фінал 1 Вроцлав (Польща)
9.06 Фінал 2 Вроцлав (Польща)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Інші види спідвею |
 
Переглядів: 328 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти