Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Август » 28 » Роберт Ламберт - чемпіон Європи серед юніорів 2017
10:20
Роберт Ламберт - чемпіон Європи серед юніорів 2017

  26 серпня у латвійському Даугавпілсі, відбувся фінал особистого чемпіонату Європи, в якому золоту медаль здобув британець Роберт Ламберт.

 

       Срібло здобув поляк Бартош Смектала. А бронзу у додатковому заїзді виборов датчанин Андреас Ліагер, який у додатковому заїзді переміг росіянина Глеба Чугунова.

Результати:

1. Роберт Ламберт (Велика Британія) 3 3 3 2 3   14
2. Бартош Смектала (Польща) 3 2 3 1 3   12
3. Андреас Ліагер (Данія) 2 3 3 0 3 3 11
4. Глеб Чугунов (Росія) 3 3 0 3 2 2 11
5. Фредерік Якобсен (Данія) 2 2 2 п 3   9
6. Домінік Кубера (Польща) 2 1 2 3 1   9
7. Патрік Хансен (Данія) 2 1 0 3 2   8
8. Йоель Андерссон (Швеція) 0 3 2 2 1   8
9. Лукас Фєнхаге (Німеччина) 1 2 1 1 2   7
10. Рафал Карчмарж (Польща) 0 2 3 0 1   6
11. Нік Скорья (Словенія) 1 0 0 3 1   5
12. Кенні Веннерстам (Швеція) 0 1 2 2 0   5
13. Девіс Курміс (Латвія) 1 1 1 2 0   5
14. Міккель Андерсен (Данія) 3 0 0 1 0   4
15. Міхаель Хертель (Німеччина) в 0 1 1 2   4
16. Даніель Бевлі (Велика Британія) 1 0 1 0 0   2
17. Едуард Крчмар (Чехія)             нс
18. Зденек Холуб (Чехія)             нс

Позаїздно:

1. Смектала Якобсен Фєнхаге Карчмарж
2. Чугунов Кубера Курміс Веннерстам
3. Андерсен Ліагер Бевлі Хертель (п/в)
4. Ламберт Хансен Скорья Андерссон
5. Ламберт Якобсен Веннерстам Бевлі
6. Андерссон Смектала Курміс Андерсен
7. Ліагер Карчмарж Кубера Скорья
8. Чугунов Фєнхаге Хансен Хертель
9. Ліагер Якобсен Курміс Хансен
10. Смектала Веннерстам Хертель Скорья
11. Карчмарж Андерссон Бевлі Чугунов
12. Ламберт Кубера Фєнхаге Андерсен
13. Кубера Андерссон Хертель Якобсен
14. Чугунов Ламберт Смектала Ліагер
15. Хансен Веннерстам Андерсен Карчмарж
16. Скорья Курміс Фєнхаге Бевлі
17. Якобсен Чугунов Скорья Андерсен
18. Смектала Хансен Кубера Бевлі
19. Ламберт Хертель Карчмарж Курміс
20. Ліагер Фєнхаге Андерссон Веннерстам
Заїзд за 3 місце:
21. Ліагер Чугунов    

Календар змаганнь:

27.05 Півфінал 1 Любляна (Словенія)
27.05 Півфінал 2 Авеста (Швеція)
24.06 Півфінал 3 Мейкон (Франція)
26.08 Фінал Даугавпілс (Латвія)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 180 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти