Переклад

Статистика




Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Август » 20 » Польща - командний чемпіон світу серед юніорів 2018
11:45
Польща - командний чемпіон світу серед юніорів 2018

  18 серпня у датському Оутрупі, відбувся фінал командного чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобула команда Польщі.

 

 

    Срібло здобула команда Данії, яка поступилася чемпіонам лише чотирьма пунктами, а бронзу вибороли британці.

Результати:

Польща             46
1. Рафал Карчмарж в - - - -   0
2. Даніель Качмарек 3 3 3 2 -   11
3. Максим Драбік 2 2 3 2 2   11
4. Бартош Смектала 3 3 3 2 2   13
5. Віктор Лампарт 3 2 2 3 1   11
               
Данія             42
1. Крістіан Тайсен 2 - 2 - 2   6
2. Патрік Хансен 3 1 2 3 в   9
3. Андреас Лягер 3 1 2 3 3   12
4. Фредерік Якобсен 2 2 3 3 3   13
5. Йонас Сейферт-Салк 1 1         2
               
Велика Британія             29
1. Даніель Бевлі 1 3 1 2 3 3 13
2. Елліс Перкс 1 2 0 - 1   4
3. Зак Ватнехт 2 1 1 1 2   7
4. Наттан Грювс 1 2 д - 1   4
5. Коннор Моунтаін 1           1
               
Швеція             4
1. Антон Карлссон с 0 1 0 0   1
2. Хенрік Бергстрем 0 0 0 - 0   0
3. Еміль Міллберг 0 д 2 0 в   2
4. Робін Норман 1 - 0 0     1
5. Вільям Міллберг 0 0 0       0

Позаїздно:

1. Смектала Якобсен Бевлі Бергстрем
2. Лягер Драбік Перкс Карлссон (с)
3. Качмарек Тайсен Грювс Міллберг
4. Хансен Вайтнехт Норман Карчмарж (п/в)
5. Смектала Перкс Салк Бьорлінг
6. Бевлі Драбік Хансен Міллберг (д)
7. Качмарек Якобсен Вайтнехт Карлссон
8. Лампарт Грювс Лягер Бергстрем
9. Смектала Хансен Карлссон Грювс (д)
10. Драбік Тайсен Вайтнехт Бергстрем
11. Качмарек Лягер Бевлі Норман
12. Якобсен Лампарт Міллберг (1) Перкс
13. Якобсен Драбік Бевлі (1) Норман
14. Лягер Смектала Вайтнехт Міллберг
15. Хансен Качмарек Моунтаін Бьорлінг
16. Бевлі Лампарт Салк Карлссон
17. Лягер Драбік Перкс Бергстрем
18. Якобсен Смектала Грювс Бьорлінг
19. Лампарт Вайтнехт Хансен (в) Міллберг (п/в)
20. Бевлі Тайсен Лампарт Карлссон

 

   Головний суддя: Олександр Лятосинський (Україна)

Календар змаганнь:

14.07 Півфінал 1 Рига (Латвія)
14.07 Півфінал 2 Глазго (Велика Британія)
18.08 Фінал Оутруп (Данія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 250 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти