Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Сентябрь » 20 » Півфінал датської Металевої ліги
12:00
Півфінал датської Металевої ліги

  15 вересня в Оутруп, відбувся півфінал датської Металевої ліги, в якому перемогу здобула команда Фьєлстед.

 

 

        Друге місце та путівку у фінал виборола команда Хольстед Тайгерс, яка у додатковому заїзді перемогла кованду Есбьєрг Вікінгс.

       Таким чином у фіналі, який відбудеться 20 вересня у місті Слангеруп, зустрінуться Хольстед Тайгерс, Есбьєрг Вікінгс, Слангеруп СК та Регіон Верде

Результати:

Фьєлстед               43
1. Петер Кільдеманд 3 3 3 3 3     15
2. Фредерік Якобсен 2 2 2 0 0     6
3. Андерс Томсен 2 1 3 0       6
4. Патрік Хугард 2 3 2 2 3     12
5. Ясон Йоргенсен 2 2 в         4
                 
Хольстед Тайгерс               30
1. Кшиштоф Бучковські 3 2 1 1 2   3 9
2. Расмус Єнсен 2 0 0 1 1     4
3. Бьярне Педерсен 3 2 1 3 3 0   12
4. Йонас Єппесен 1 0 2 1       4
5. Міртін Стін Хансен 0 1 -         1
                 
Есбьєрг Вікінгс               30
1. Рене Бах 3 2 2 3 2 2 2 14
2. Міхаель Пальм Тофт д 1 1 2 0     4
3. Тім Сьоренсен 1 1 - п 1     3
4. Норберт Кощух д в 1 3 2 2   8
5. Матіас Нільсен 1 - -         1
                 
Хольстебро Еліт               29
1. Кеннет Бьєрре 1 3 3 0 1     11
2. Ульріх Остергард д 1 0 3 3 1   8
3. Йонас Андерсен 1 3 в 3 0 1   8
4. Каспер Лікк Нільсен 0 0 0 2       2
5. Лассе Портнер               нс

Позаїздно:

1. Бах Хугард Єппесен Остергард (д)
2. Педерсен Томсен Бьєрре Тофт (д)
3. Бучковські Якобсен Андерсен Кощух (д)
4. Кільдеманд Єнсен Сьоренсен Лікк
5. Бьєрре Йоргенсен Нільсен Хансен
6. Хугард Бучковські Тофт Лікк
7. Андерсен Бах Томсен Єнсен
8. Бьєрре Якобсен Сьоренсен Єппесен
9. Кільдеманд Педерсен Остергард Кощух (в)
10. Бьєрре Хугард Кощух Єнсен
11. Томсен Бах Бучковські Остергард
12. Бах Якобсен Педерсен Лікк
13. Кільдеманд Єппесен Тофт Андерсен (в)
14. Андерсен Йоргенсен Хансен Сьоренсен (п)
15. Кощух Лікк Єппесен Томсен
16. Педерсен Хугард Сьоренсен Андерсен
17. Остергард Тофт Єнсен Якобсен
18. Кільдеманд Бах Бучковські Бьєрре
19. Остергард Кощух Єнсен Йоргенсен (в)
20. Педерсен Кощух Андерсен Якобсен
21. Хугард Бучковські Остергард Тофт
22. Кільдеманд Бах Бьєрре Педерсен
Заїзд за 2 місце:
23. Бучковські Бах    

Турнірна таблиця:

M Команда Г Б Пкт В Н П +/-
1 Слангеруп СК 12 5 23 8 2 2 +572
2 Регіон Верде 12 5 18 6 1 5 +517
3 Фьєлстед 12 2 17 7 0 4 +533
4 Есбьєрг Вікінгс 12 3 15 6 1 5 +521
5 Хольстед Тайгерс 12 3 15 5 2 5 +483
6 Хольстебро Еліт 12 2 10 4 0 8 +477
7 Гріндстед СК 12 1 5 2 0 10 +444

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Датська ліга |
 
Переглядів: 116 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти