Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Август » 21 » Перші півфінали польської ліги спідвею (ВІДЕО)
11:30
Перші півфінали польської ліги спідвею (ВІДЕО)

  20 серпня відбулися перші півфінали фази плей-офф польської ліги спідвею, в яких Орел Лодзь приймав Унію Тарнув, а Локомотив Даугавпілс - Вибжеже Гданськ.

 

 

       У першому матчі Орел Лодзь на власному треці зїздила у нічию з Унією Тарнув 45:45. Лідером господарів був Рохан Тунгейт (14). А серед гостей найкраще виступили Кеннетт Бьєрре (11) та Петер Льюнг (10+2). Українець Олександр Локтаєв у чотирьох стартах здобув 4 пункти та бонус. 

Орел Лодзь               45
9. Ханс Андерсен 1 2 2 1 2     8+1
10. Едвард Мазур 0 1 - 3 0     4
11. Олександр Локтаєв п 0 2 2       4+1
12. Рохан Тунгейт с 2 3 3 3 3   14
13. Роберт Міськовяк 2 3 1 2 0     8+1
14. Міхал Пьосіцькі 2 1 д 0       3+1
15. Якуб Міськовяк 3 1 0         4+1
                 
Унія Тарнув               45
1. Петер Льюнг 2 1 3 3 1     10+2
2. Якуб Ямруг 3 3 2 0 1     9+1
3. Артур Мрочка 2 1 0 1       4+1
4. Артур Чая 3 2 1 0 3     9
5. Кеннет Бьєрре 3 3 1 2 2     11
6. Патрик Рольніцькі п д 1         1
7. Міхал Новінські 1 0 0         1

ВІДЕО:

 

 

       У другому матчі Локомотив Даугавпілс здобув мінімальну перемогу над Вибжеже Гданськом 46:44. Господарів до перемоги повів Кьястас Поуджукс (12). А серед гостей найкраще виступили Андерс Томсен (14+1) та Трой Батчелор (13+2).

Локомотив Даугавпілс               46
9. Максим Богданов 3 3 2 д 1     9
10. Олег Міхайлов 1 2 1 1       5+1
11. Кьястас Поуджукс 2 3 3 3 1     12
12. Томас Йонассон 0 1 1 2 0     4
13. Тімо Лахті 3 2 1 3 0     9
14. Девіс Курміс 3 0 1         4
15. Євгеній Костигов 2 1 0         3+1
                 
Вибжеже Гданськ               44
1. Трой Батчелор 2 2 2 2 2 3   13+2
2. Ренат Гафуров 0 0 - -       0
3. Оскар Файфер 3 1 3 в 0 3   10
4. Андерс Томсен 1 3 3 2 3 2   14+1
5. Каспер Гомульські 2 1 2 1       6
6. Домінік Коссаковські 1 0 0 0       1
7. Ауреліуш Бєлінські д п -         0

ВІДЕО:

                 Календар змаганнь:

  Другі півфінали
03.09 Унія Тарнув --- Орел Лодзь
03.09 Вибжеже Гданськ --- Локомотив Даугавпілс

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: І Польська ліга |
 
Переглядів: 224 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти