Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Сентябрь » 4 » Перші півфінали польської Екстраліги 2018
11:45
Перші півфінали польської Екстраліги 2018

2 вересня відбулися перші два півфінали польської Екстраліги, в яких Спарта Вроцлав приймала Унію Лєшно, а Влукняж Ченстохова - Сталь Гожув.

 

 

     У першому матчі Спарта Вроцлав на власному треці поступилася Унії Лєшно 42:48. Лідерами серед господарів були Максим Драбік (10+1) та Мацей Яновські (9+3). А господарів до перемоги повели Януш Колодзєй (13) та Еміль Сайфутдінов (11+1).

Спарта Вроцлав               42
9. Таї Воффінден 1 в 3 3 0 2   9+1
10. Макс Фрік 2 1 1 3 2     9
11. Мацей Яновські 3 1 2 2 1     9+3
12. Даміан Друждж 0 2 - -       2
13. Вацлав Мілік 2 1 0 - 0     3
14. Пшемислав Ліжка 0 0 -         0
15. Максим Драбік 3 1 3 1 2     10+1
16. Патрик Войдило 0             0
                 
Унія Лєшно               48
1. Еміль Сайфутдінов 3 3 1 1 3     11+1
2. Ярослав Хампель 0 0 2 2       4
3. Бреді Куртц 1 2 0 п -     3+2
4. Януш Колодзєй 2 3 2 3 3     13
5. Пьотр Павліцькі 3 3 1 1 0     8
6. Бартош Смектала 2 2 3 1       8+1
7. Домінік Кубера 1 0 0         1+1
8. Джеймон Лідсі               нс

 

 

    У другому матчі Влукняж Ченстохова на власному треці поступилася Сталі Гожув 41:49. Лідерами серед господарів були Леон Мадсен (11) та Міхал Грухальські (11). А гостей до перемоги повів Мартін Вацулік (15).

Влукняж Ченстохова               41
9. Леон Мадсен 2 3 3 2 1     11
10. Тобіаш Мусєляк 1 2 1 0 -     4+1
11. Адріан Мєдзінські 0 2 1 2 0     5+1
12. Фредрік Ліндгрен 2 1 2 1 0     6+2
13. Матей Загар 3 в - -       3
14. Бартош Швьончік 0 1 с         1
15. Міхал Грухальські 3 1 2 3 2     11
16. Андреас Лягер 0             0
                 
Сталь Гожув               49
1. Мартін Вацулік 3 3 3 3 3     15
2. Гжегож Валасек в 0 1 -       1
3. Кшиштоф Каспжак 3 3 0 2 2     10+1
4. Шимон Вожняк 1 2 2 0 1     6+1
5. Бартош Змарзлік 2 0 3 3 3     11
6. Рафал Карчмарж 2 1 1 1       5+1
7. Алан Щотка 1 0 0         1+1
8. Хуберт Чернявські               нс

 

Перші півфінали:
2.09 Влукняж Ченстохова 41:49 Сталь Гожув
2.09 Спарта Вроцлав 42:48 Унія Лєшно
       
Другі півфінали:
9.09 Сталь Гожув --- Влукняж Ченстохова
9.09 Унія Лєшно --- Спарта Вроцлав

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Екстраліга |
 
Переглядів: 195 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти