2 вересня відбулися перші два півфінали польської Екстраліги, в яких Спарта Вроцлав приймала Унію Лєшно, а Влукняж Ченстохова - Сталь Гожув.
У першому матчі Спарта Вроцлав на власному треці поступилася Унії Лєшно 42:48. Лідерами серед господарів були Максим Драбік (10+1) та Мацей Яновські (9+3). А господарів до перемоги повели Януш Колодзєй (13) та Еміль Сайфутдінов (11+1).
Спарта Вроцлав |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
9. Таї Воффінден |
1 |
в |
3 |
3 |
0 |
2 |
|
9+1 |
10. Макс Фрік |
2 |
1 |
1 |
3 |
2 |
|
|
9 |
11. Мацей Яновські |
3 |
1 |
2 |
2 |
1 |
|
|
9+3 |
12. Даміан Друждж |
0 |
2 |
- |
- |
|
|
|
2 |
13. Вацлав Мілік |
2 |
1 |
0 |
- |
0 |
|
|
3 |
14. Пшемислав Ліжка |
0 |
0 |
- |
|
|
|
|
0 |
15. Максим Драбік |
3 |
1 |
3 |
1 |
2 |
|
|
10+1 |
16. Патрик Войдило |
0 |
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Унія Лєшно |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1. Еміль Сайфутдінов |
3 |
3 |
1 |
1 |
3 |
|
|
11+1 |
2. Ярослав Хампель |
0 |
0 |
2 |
2 |
|
|
|
4 |
3. Бреді Куртц |
1 |
2 |
0 |
п |
- |
|
|
3+2 |
4. Януш Колодзєй |
2 |
3 |
2 |
3 |
3 |
|
|
13 |
5. Пьотр Павліцькі |
3 |
3 |
1 |
1 |
0 |
|
|
8 |
6. Бартош Смектала |
2 |
2 |
3 |
1 |
|
|
|
8+1 |
7. Домінік Кубера |
1 |
0 |
0 |
|
|
|
|
1+1 |
8. Джеймон Лідсі |
|
|
|
|
|
|
|
нс |
У другому матчі Влукняж Ченстохова на власному треці поступилася Сталі Гожув 41:49. Лідерами серед господарів були Леон Мадсен (11) та Міхал Грухальські (11). А гостей до перемоги повів Мартін Вацулік (15).
Влукняж Ченстохова |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
9. Леон Мадсен |
2 |
3 |
3 |
2 |
1 |
|
|
11 |
10. Тобіаш Мусєляк |
1 |
2 |
1 |
0 |
- |
|
|
4+1 |
11. Адріан Мєдзінські |
0 |
2 |
1 |
2 |
0 |
|
|
5+1 |
12. Фредрік Ліндгрен |
2 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
|
6+2 |
13. Матей Загар |
3 |
в |
- |
- |
|
|
|
3 |
14. Бартош Швьончік |
0 |
1 |
с |
|
|
|
|
1 |
15. Міхал Грухальські |
3 |
1 |
2 |
3 |
2 |
|
|
11 |
16. Андреас Лягер |
0 |
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сталь Гожув |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1. Мартін Вацулік |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
15 |
2. Гжегож Валасек |
в |
0 |
1 |
- |
|
|
|
1 |
3. Кшиштоф Каспжак |
3 |
3 |
0 |
2 |
2 |
|
|
10+1 |
4. Шимон Вожняк |
1 |
2 |
2 |
0 |
1 |
|
|
6+1 |
5. Бартош Змарзлік |
2 |
0 |
3 |
3 |
3 |
|
|
11 |
6. Рафал Карчмарж |
2 |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
5+1 |
7. Алан Щотка |
1 |
0 |
0 |
|
|
|
|
1+1 |
8. Хуберт Чернявські |
|
|
|
|
|
|
|
нс |
Перші півфінали: |
2.09 |
Влукняж Ченстохова |
41:49 |
Сталь Гожув |
2.09 |
Спарта Вроцлав |
42:48 |
Унія Лєшно |
|
|
|
|
Другі півфінали: |
9.09 |
Сталь Гожув |
--- |
Влукняж Ченстохова |
9.09 |
Унія Лєшно |
--- |
Спарта Вроцлав |
Юра "YuriyMushyn" Мушинський
speedway-rivne.at.ua
|