Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 18 » Патрик Хансен виграв перший півфінал ОЧСЮ в Ліберцях
11:05
Патрик Хансен виграв перший півфінал ОЧСЮ в Ліберцях

  16 червня у чеських Ліберцях, відбувся перший півфінал до особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобув датчанин Патрик Хансен

 

 

      Між поляками відбувся додатковий заїзд за друге місце, в якому Даніель Качмарек переміг Максима Драбіка. А останню путівку у фінал виборов словенець Нік Скорья, який у додатковому заїзді переміг Філіпа Хаєка та Зака Вайтнехта.

Результати:

1. Патрик Хансен (Данія) 3 3 2 3 3     14
2. Даніель Качмарек (Польща) 3 3 2 2 2   3 12
3. Максим Драбік (Польща) 3 3 3 с 3   2 12
4. Нік Скорья (Словенія) д 2 3 3 2 3   10
                 
5. Філіп Хаєк (Чехія) 2 3 1 1 3 2   10
6. Зак Вайткнехт (Велика Британія) 2 1 3 3 1 1   10
7. Маттіа Ленардуззі (Італія) 0 1 2 3 3     9
8. Патрик Мікель (Чехія) 3 0 1 2 2     8
9. Давід Пацалай (Словаччина) 2 2 2 1 1     8
10. Сандро Вассерман (Німеччина) 2 0 1 2 2     7
11. Еміль Міллберг (Швеція) 1 2 3 д в     6
12. Ніклас Сайріо (Фінляндія) 1 в д 2 1     4
13. Лукас Алехандро Торресі (Аргентина)  в 2 0 1 в     3
14. Стівен Лабуйрі (Франція) 1 1 1 д п     3
15. Гайтан Стелла (Франція) 1 0 0 1 0     2
16. Павел Чермак (Чехія) 0 1 0 0 0     1
17. Франтішек Клєр (Чехія) 0             0

Позаїздно:

1. Мікель Вассерман Стелла Чермак
2. Драбік Палацай Міллберг Ленардуззі
3. Хансен Вайтнехт Сайріо Торресі (в)
4. Качмарек Хаєк Лабуйрі Скорья (д)
5. Хаєк Палацай Чермак Сайріо (в)
6. Качмарек Міллберг Вайтнехт Мікель
7. Хансен Скорья Ленардуззі Вассерман
8. Драбік Торресі Лабуйрі Стелла
9. Міллберг Хансен Лабуйрі Чермак
10. Скорья Палацай Мікель Торресі
11. Драбік Качмарек Вассерман Сайріо (д)
12. Вайтнехт Ленардуззі Хаєк Стелла
13. Ленардуззі Качмарек Торресі Чермак
14. Хансен Мікель Хаєк Клєр
15. Вайтнехт Вассерман Палацай Лабуйрі (д)
16. Скорья Сайріо Стелла Міллберг (д)
17. Драбік Скорья Вайтнехт Чермак (д)
18. Ленардуззі Мікель Сайріо Лабуйрі (п)
19. Хаєк Вассерман Міллберг (в) Торресі (в)
20. Хансен Качмарек Палацай Стелла
Заїзд за 4 місце:
21. Скорья Хаєк Вайтнехт  
Заїзд за 2 місце:
22. Качмарек Драбік    

Календар змаганнь:

16.06 Півфінал 1 Ліберці (Чехія)
16.06 Півфінал 2 Ветланда (Швеція)
16.06 Півфінал 3 Равіч (Польща)
29.06 Фінал 1 Даугавпілс (Латвія)
22.07 Фінал 2 Лешно (Польща)
28.09 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 127 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти