Головна » 2013 » Июнь » 1 » Новини російського спідвею
15:05
Новини російського спідвею
   Протягом останнього тижня в російському спідвеї відбулось декілька цікавих подій. Деякі з них напряму стосуються і українського спідвею.

29 травня до Президента Мотоциклетної федерації Росії Андрія Ледовського звернулися відразу чотири клуби - "Восток", СК "Турбіна", СК Октябрський і "Салават" - з проханням розглянути питання правомірності заявки Олександра Локтаєва за тольятинську "Мега-Ладу". Позиція керівників і представників цих чотирьох клубів-позивачів є наступною: вони вважають, що виступивши 1 травня в Даугавпілсі в командному Кубку Світу за збірну України, Саша по нормах Російського спортивного законодавства, став легіонером, і немає права виступати за будь-яку команду російської першості. Позиція Ледовського у цьому питанні ще не відома, і все має вирішитись до кінця наступного тижня.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Тим часом в Балаково відбувся перший етап командного чемпіонату Росії серед юніорів. Гонщики місцевої "Турбіни" не залишили шансів своїм конкурентам, і стали єдиною командою, яка протягом шістнадцяти заїздів регулярно набирала очки до свого активу. Найкращий результат змагань показав Володимир Бородулін - 12 з 12. Гонку було зупинено через дощ на початку сімнадцятого заїзду, коли падіння допустив гонщик з Салавату Андрій Єжов. До речі, салаватці також відзначилися - усі п'ять спортсменів, які були заявлені на гонку, не обійшлися без падінь і виключень!