Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 17 » Невдалий виступ Дмитра Мостовика на півфіналі ОЧСЮ
11:15
Невдалий виступ Дмитра Мостовика на півфіналі ОЧСЮ

   16 червня у польському Равічі, відбувся третій півфінал особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобув британець Роберт Ламберт.

 

 

    Друге місце посів поляк Бартош Смектала, а третім був датчанин Андреас Лягер. Також путівку до фіналу здобув поляк Роберт Хмєль.

     На жаль, у дев`ятому заїзді зазнав падіння червоноградець Дмитро Мостовик, після якого він більше не виїжджав на доріжку.

Результати:

1. Роберт Ламберт (Велика Британія) 3 3 3 3 2   3 14
2. Бартош Смектала (Польща) 3 3 3 2 3   в 14
3. Андреас Лягер (Данія) 2 3 2 3 3     13
4. Роберт Хмєль (Польща) 1 2 3 3 3     12
                 
5. Віктор Лампарт (Польща) 2 3 3 3 п     11
6. Даніель Шпіллер (Німеччина) 2 2 2 2 1     9
7. Джеймон Лідсі (Австралія) 2 3 1 2 в     8
8. Шимон Шлаудербах (Польща) 3 в 1 2 2     8
9. Лукас Фєнхаге (Німеччина) 3 1 2 1 1     8
10. Крістіан Тайсен (Данія) с 2 1 1 2     6
11. Роман Лахбаум (Росія) 1 0 1 2 1     5
12. Ян Квех (Чехія) 0 1 2 0 1     4
13. Александер Вентін (Швеція) 1 2 в 0 д     3
14. Йозеф Новак (Чехія) 0 1 1 1 0     3
15. Дмитро Мостовик (Україна) 0 1 - - -     1
16. Денніс Фазекас (Угорщина) 1 в - - -     1
17. Томас Валладон (Франція) в 0 0 п 0     0
18. Брок Ніколь (США) с 0 в 0 с     0

Позаїздно:

1. Фєнхаге Лампарт Фазекас Валладон (в)
2. Смектала Шпіллер Вентін Новак
3. Ламберт Лягер Хмєль Мостовик
4. Шлаудербах Лідсі Лахбаум Квех
5. Смектала Хмєль Фєнхаге Лахбаум
6. Ламберт Вентін Квех Валладон
7. Лідсі Шпіллер Мостовик Ніколь
8. Лягер Тайсен Новак Фазекас (п/в)
9. Лампарт Фєнхаге Тайсен Вентін (в)
10. Смектала Лягер Лідсі Валладон
11. Хмєль Квех Новак Ніколь (п/в)
12. Ламберт Шпіллер Лахбаум Шлаудербах (п/в)
13. Лягер Шпіллер Фєнхаге Квех
14. Лампарт Лахбаум Новак Валладон
15. Ламберт Смектала Тайсен Ніколь
16. Хмєль Лідсі Шлаудербах Вентін
17. Лампарт Ламберт Фєнхаге Новак
18. Хмєль Тайсен Шпіллер Валладон
19. Лягер Шлаудербах Лахбаум Вентін  (д)
20. Смектала Шлаудербах Квех Лампарт (п)
Заїзд за 1 місце:
21. Ламберт Смектала    

Календар змаганнь:

16.06 Півфінал 1 Ліберці (Чехія)
16.06 Півфінал 2 Ветланда (Швеція)
16.06 Півфінал 3 Равіч (Польща)
29.06 Фінал 1 Даугавпілс (Латвія)
22.07 Фінал 2 Лешно (Польща)
28.09 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 272 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти