Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Апрель » 28 » Міккель Міхельсен виграв півфінал SEC у Дебрецені
22:20
Міккель Міхельсен виграв півфінал SEC у Дебрецені

  28 квітня в угорському Дебрецені, відбувся півфінал особистого чемпіонату Європи (SEC), в якому перемогу отримав датчанин Міккель Міхельсен.

 

 

    Друге та третє місця зайняли також датчани Петер Кільдеманд та Ніколай Кліндт, але у зв`язку з тим, що до Челленджу може пройти лише двоє з однієї країни, то Йозеф Франц займе місце Кліндта у Челленджі.

     Рівнянин Станіслав Мельничук з 6 пунктами посів одинадцяте місце.

Результати:

1. Міккель Міхельсен (Данія) 3 2 2 3 3   3 13
2. Петер Кільдеманд (Данія) 3 3 3 3 1   2 13
3. Ніколай Кліндт (Данія) 3 3 2 3 2 2 1 13
4. Йозеф Франц (Чехія) 0 2 3 0 3 3 0 8
                 
5. Марат Гатіятов (Росія) 3 1 2 2 3 1   11
6. Якоб Торсселл (Швеція) 2 3 3 1 2 0   11
7. Олівер Бернтцон (Швеція) 2 0 1 3 2     8
8. Вадим Тарасєнко (Росія) 1 д 2 2 3     8
9. Валентін Гробауер (Німеччина) 1 3 1 1 2     8
10. Ренат Гафуров (Росія) 2 1 3 д -     6
11. Станіслав Мельничук (Україна) 2 1 0 2 1     6
12. Норберт Магоши (Угорщина) 1 2 0 2 0     5
13. Роланд Бенко (Угорщина) 0 2 1 1 1     5
14. Йожеф Табака (Угорщина) 1 1 1 0 0     3
15. Йон Бернард (Франція) 0 п 0 в 1     1
16. Габріель Команеску (Румунія) п 0 д 1 0     1
17. Марк Барани (Угорщина) 0             0

Позаїздно:

1. Міхельсен Гафуров Табака Франц
2. Кільдеманд Торсселл Гробауер Бенко
3. Гатіятов Мельничук Магоши Команеску (п)
4. Кліндт Бернтцон Тарасєнко Бернард
5. Гробауер Міхельсен Гатіятов Тарасєнко (д)
6. Торсселл Магоши Гафуров Бернард (п)
7. Кліндт Бенко Табака Команеску
8. Кільдеманд Франц Мельничук Бернтцон
9. Торсселл Міхельсен Бернтцон Команеску (д)
10. Гафуров Кліндт Гробауер Мельничук
11. Кільдеманд Гатіятов Табака Бернард
12. Франц Тарасєнко Бенко Магоши
13. Міхельсен Мельничук Бенко Бернард (в)
14. Кільдеманд Тарасєнко Команеску Гафуров (д)
15. Бернтцон Магоши Гробауер Табака
16. Кліндт Гатіятов Торсселл Франц
17. Міхельсен Кліндт Кільдеманд Магоши
18. Гатіятов Бернтцон Бенко Барани
19. Тарасєнко Торсселл Мельничук Табака
20. Франц Гробауер Бернард Команеску
Півфінал:
21. Франц Кліндт Гатіятов Торсселл
Фінал:
22. Міхельсен Кільдеманд Кліндт Франц

Календар змаганнь:

26.04 Півфінал 1 Балаково (Росія)
28.04 Півфінал 2 Горічан (Хорватія)
28.04 Півфінал 3 Дебрецен (Угорщина)
28.04 Півфінал 4 Пардубіце (Чехія)
5.05 Челлендж Терензано (Італія)
23.06 Фінал 1 Гнєзно (Польща)
14.07 Фінал 2 Гюстров (Німеччина)
18.08 Фінал 3 Даугавпілс (Латвія)
15.09 Фінал 4 Гожув (Польща)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: SEC |
 
Переглядів: 319 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти