Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июль » 9 » Міккель Міхельсен - переможець кубка NICE ПЛС
13:00
Міккель Міхельсен - переможець кубка NICE ПЛС

   8 липня у Гданську, відбувся кубок NICE польської ліги спідвею, в якому перемогу здобув датчанин Міккель Міхельсен (Вибжеже Гданськ).

 

 

      Друге місце здобув його одноклубник Андерс Томсен, а третім був Роберт Ламберт (Мотор Люблін).

Результати:

1. Міккель Міхельсен (Вибжеже Гданськ) 2 2 2 3 3   3 15
2. Андерс Томсен (Вибжеже Гданськ) 0 3 3 2 3 3 2 13
3. Роберт Ламберт (Мотор Люблін) 3 1 3 3 2   1 13
4. Трой Батчелор (РОВ Рибнік) 3 1 1 2 2 2 0 9
5. Петер Льюнг (Локомотив Лаугавпілс) 2 3 3 3 0 0   11
6. Андреас Йонссон (Мотор Люблін) 3 3 2 2 0 1   10
7. Томаш Гапінські (Полонія Піла) 1 3 2 1 2     9
8. Міккель Бех (Вибжеже Гданськ) 2 2 1 1 3     9
9. Віктор Лампарт (Мотор Люблін) 1 2 2 0 3     8
10. Ханс Андерсен (Орел Лодзь) 3 2 1 0 1     7
11. Норберт Кощюх (Орел Лодзь) 1 1 1 3 1     7
12. Тімо Лахті (Локомотив Лаугавпілс) 2 0 д 2 2     6
13. Каспер Ворина (РОВ Рибнік) 0 0 3 в д     3
14. Мірослав Яблонські (Полонія Піла) 0 1 0 1 1     3
15. Домінік Коссаковські (Вибжеже Гданськ) 1 0 0 0 1     2
16. Кароль Жупінські (Вибжеже Гданськ) в 0 0 1 0     1
17. Марцин Туровські (Вибжеже Гданськ) 0             нс

Позаїздно:

1. Андерсен Льюнг Лампарт Томсен
2. Батчелор Бех Кощюх Яблонські
3. Ламберт Міхельсен Коссаковські Жупінські (в)
4. Йонссон Лахті Гапінські Ворина
5. Йонссон Андерсен Кощюх Коссаковські
6. Гапінські Лампарт Яблонські Жупінські
7. Томсен Міхельсен Батчелор Лахті
8. Льюнг Бех Ламберт Ворина
9. Ворина Міхельсен Андерсен Яблонські
10. Ламберт Лампарт Кощюх Лахті (д)
11. Томсен Гапінські Бех Коссаковські
12. Льюнг Йонссон Батчелор Жупінські
13. Ламберт Батчелор Гапінські Андерсен
14. Міхельсен Йонссон Бех Лампарт
15. Кощюх Томсен Жупінські Ворина (в)
16. Льюнг Лахті Яблонські Коссаковські
17. Бех Лахті Андерсен Жупінські
18. Лампарт Батчелор Коссаковські Ворина (д)
19. Томсен Ламберт Яблонські Йонссон
20. Міхельсен Гапінські Кощюх Льюнг
Півфінал:
21. Томсен Батчелор Йонссон Льюнг
Фінал:
22. Міхельсен Томсен Ламберт Батчелор

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: І Польська ліга |
 
Переглядів: 169 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти