Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Май » 21 » Матей Загар виграв півфінал до SGP-2019 у Жарновіце
11:40
Матей Загар виграв півфінал до SGP-2019 у Жарновіце

  19 травня у словацькому Жарновіце, відбувся перший півфінал до SGP-2019, в якому перемогу здобув словенець Матей Загар.

 

 

     Матей Загар у додаткому заїзді за 1 місце переміг шведа Антоніо Ліндбека. Третє місце посів поляк Януш Колодзєй. Саме ця трійка поїде на Гран-Прі Челлендж 28 серпня у німецький Ландсхут

Результати:

1. Матей Загар (Словенія) 2 1 2 2 2 3 14
2. Антоніо Ліндбек (Швеція) 3 3 2 3 3 2 14
3. Януш Колодзєй (Польща) 3 3 3 1 3   13
               
4. Ярослав Хампель (Польща) 3 2 3 2 2   12
5. Едуард Крчмар (Чехія) 2 2 3 2 1   10
6. Міхаель Єпсен Єнсен (Данія) 2 3 1 2 2   10
7. Глеб Чугунов (Росія) 2 2 2 0 2   8
8. Анджей Лебєдєв (Латвія) 0 1 2 1 3   7
9. Юріца Павліч (Хорватія) 1 0 2 3 1   7
10. Йозеф Франц (Чехія) 2 1 1 3 0   7
11. Метіч Івачіч (Словенія) 1 3 1 0 0   5
12. Андрій Кудряшов (Росія) 1 1 0 2 1   5
13. Рікі Веллс (США) 1 1 0 1 2   5
14. Норберт Магоши (Угорщина) в 0 1 0 1   2
15. Давід Палацай (Словаччина) 0 0 0 1 0   1
16. Ян Міхалік (Словаччина) 0 0 0 0 д   0
17. Мілен Манев (Словаччина)             нс
18. Якуб Валковіч (Словаччина)             нс

Позаїздно:

1. Хампель Франц Веллс Лебєдєв
2. Ліндбек Чугунов Павліч Палацай
3. Загар Крчмар Кудряшов Манев
4. Колодзєй Єнсен Івачіч Міхалік
5. Ліндбек Загар Веллс Міхалік
6. Івачіч Чугунов Франц Магоши
7. Колодзєй Крчмар Лебєдєв Павліч
8. Єнсен Хампель Кудряшов Палацай
9. Крчмар Чугунов Єнсен Веллс
10. Колодзєй Ліндбек Франц Кудряшов
11. Загар Лебєдєв Івачіч Палацай
12. Хампель Павліч Магоши Міхалік
13. Павліч Кудряшов Веллс Івачіч
14. Франц Крчмар Палацай Міхалік
15. Ліндбек Єнсен Лебєдєв Магоши
16. Загар Хампель Колодзєй Чугунов
17. Колодзєй Веллс Магоши Палацай
18. Загар Єнсен Павліч Франц
19. Лебєдєв Чугунов Кудряшов Міхалік (д)
20. Ліндбек Хампель Крчмар Івачіч
Заїзд за 1 місце:
21. Загар Ліндбек    

Календар змаганнь:

19.05 Півфінал 1 Жарновіце (Словаччина)
19.05 Півфінал 2 Слангеруп (Данія)
19.05 Півфінал 3 Лоніго (Італія)
21.05 Півфінал 4 Абенсберг (Німеччина)
28.07 Челленндж Ландсхут (Німеччина)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Гран-прi |
 
Переглядів: 204 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти