Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Сентябрь » 30 » Матей Загар виграє у Ченстохові (ВІДЕО)
13:25
Матей Загар виграє у Ченстохові (ВІДЕО)

 29 вересня у польській Ченстохові, відбувся четвертий міжнародний турнір за "кубок мера міста", в якому перемогу здобув словенець Матей Загар.

 

 

       Друге місце у фіналі посів швед Андреас Йонссон, а третім був датчанин Леон Мадсен. Уся ця трійка представляє місцевий клуб Влукняж.

Результати:

1. Матей Загар (Словенія) 2 3 3 3 3 3 14
2. Андраес Йонссон (Швеція) 3 3 3 3 2 2 14
3. Леон Мадсен (Данія) 3 3 2 3 3 1 14
4. Петер Кільдеманд (Данія) 2 2 3 2 3 в 12
5. Міккель Міхельсен (Данія) 2 2 3 2 в   9
6. Артур Чая (Польща) 1 1 2 3 2   9
7. Якуб Ямруг (Польща) 2 3 1 2 1   9
8. Себастіан Уламек (Польща) 3 2 1 1 2   9
9. Андрій Кудряшов (Росія) 1 0 3 1 3   8
10. Тобіаш Мусєляк (Польща) 2 1 2 2 1   8
11. Кристіан Пєщек (Польща) 3 2 1 1 в   7
12. Матеуш Щепаняк (Польща) 3 1 1 0 1   6
13. Гжегож Зенгота (Польща) 1 0 0 2 2   5
14. Трой Батчелор (Австралія) 1 2 0 0 2   5
15. Каспер Гомульські (Польща) 1 1 2 1 д   5
16. Едвард Мазур (Польща) 0 1 0 3 0   4
17. Хуберт Ленговік (Польща) 0 0 1 0 3   4
18. Патрік Хугард (Данія) 0 3 0 д 0   3
19. Руне Холта (Польща) д д 2 1 -   3
20. Міхал Грухальські (Польща) 0 0 1       1
21. Бартош Швьончік (Польща) 0 0         0
22. Оскар Поліс (Польща) в - - - -   0

Позаїздно:

1. Мадсен Міхельсен Кудряшов Мазур
2. Щепаняк Мусєляк Гомульські Хугард
3. Уламек Кільдеманд Зенгота Ленговік
4. Йонссон Загар Чая Холта (д)
5. Пєщек Ямруг Батчелор Поліс (в)
6. Мадсен Пєщек Чая Зенгота
7. Йонссон Міхельсен Щепаняк Грухальські
8. Хугард Батчелор Мазур Ленговік
9. Загар Кільдеманд Мусєляк Кудряшов
10. Ямруг Уламек Гомульські Холта (д)
11. Йонссон Мадсен Уламек Хугард
12. Кільдеманд Чая Щепаняк Батчелор
13. Кудряшов Холта Ленговік Швьончік
14. Загар Гомульські Пєщек Мазур
15. Міхельсен Мусєляк Ямруг Зенгота
16. Мадсен Кільдеманд Гомульські Грухальські
17. Мазур Зенгота Холта Щепаняк
18. Йонссон Мусєляк Пєщек Ленговік
19. Загар Міхельсен Уламек Батчелор
20. Чая Ямруг Кудряшов Хугард
21. Мадсен Батчелор Мусєляк Швьончік
22. Кудряшов Уламек Щепаняк Пєщек
23. Ленговік Чая Гомульські (д) Міхельсен (д)
24. Загар Зенгота Грухальські Хугард
25. Кільдеманд Йонссон Ямруг Мазур
Фінал:
26. Загар Йонссон Мадсен Кільдеманд (п/в)

ВІДЕО:

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 210 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти