Переклад

Статистика




Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Август » 28 » Мартін Вацулік - виграв в Жарновіце
13:30
Мартін Вацулік - виграв в Жарновіце

  27 серпня у словацькому Жарновіце, відбувся 54 турнір "Златої Прілби", в якому участь взяли українці Андрій Кобрін та Станіслав Мельничук.

 

 

      Змагання виграв словак Мартін Вацулік, який здобув комплект пунктів. Друге місце у фіналі зайняв чех Матей Кус, а третім був поляк Кристіан Пєщек.

      Рівнянин Станіслав Мельничук з 10-ма пунктами посів восьме місце, а червоноградець з 6-ма був п`ятнадцятим.

Результати:

1. Мартін Вацулік (Словачина) 4 4 4 4 4     5 16
2. Матей Кус (Чехія) 4 4 1 3 3     4 12
3. Кристіан Пєщек (Польща) 3 4 4 4   4   3 15
4. Давід Лампарт (Польща) 4 2 4 3   3   2 13
5. Ондрей Сметана (Чехія) 4 3 2 2   2 4 1 11
6. Юріца Павліч (Хорватія) д 1 3 4 1   3 0 8
7. Ніколас Коватті (Італія) 2 3 3 4 2   2   12
8. Станіслав Мельничук (Україна) 3 2 3 2   1 п   10
9. Фрітц Валлнер (Австрія) в 4 2 2   0 д   8
10. Тамаш Суханек (Чехія) 2 3 2 2 0   -   9
11. Станіслав Бужа (Польща) 3 1 д 3         7
12. Метіч Івачіч (Словенія) 2 д 2 3         7
13. Норберт Магоши (Угорщина) 1 1 4 0         6
14. Денніс Педерсен (Данія) 1 3 1 1         6
15. Андрій Кобрін (Україна) 2 2 1 1         6
16. Патрік Бурі (Словаччина) 0 2 3 в         5
17. Деніс Стойс (Словенія) 3 0 1 1         5
18. Кеннет Йоргенсен (Данія) 1 1 0 1         3
19. Якуб Валковіч (Словаччина) 1 0 0 0         1
20. Аллессандро Міланеззе (Італія) 0 0 0 0         0
21. Давід Палацай (Словаччина) 0               0

Позаїздно:

1. Кус Бужа Коватті Йоргенсен Бурі
2. Лампарт Стойс Івачіч Педерсен Міланеззе
3. Сметана Пєщек Кобрін Валковіч Павліч (д)
4. Вацулік Мельничук Суханек Магоши Палацай
5. Кус Педерсен Мельничук Бужа Валковіч
6. Вацулік Коватті Лампарт Павліч Івачіч (д)
7. Пєщек Сметана Бурі Магоши Міланеззе
8. Валлнер Суханек Кобрін Йоргенсен Стойс
9. Вацулік Павліч Валлнер Кус Міланеззе
10. Магоши Бурі Івачіч Кобрін Бужа (д)
11. Лампарт Мельничук Сметана Стойс Йоргенсен
12. Пєщек Коватті Суханек Педерсен Валковіч
13. Пєщек Кус Мельничук Стойс Магоши
14. Коватті Івачіч Валлнер Йоргенсен Валковіч
15. Вацулік Бужа Сметана Педерсен Міланеззе
16. Павліч Лампарт Суханек Кобрін Бурі (п/в)
Півфінали:
17. Вацулік Кус Коватті Павліч  
18. Пєщек Лампарт Сметана Мельничук Валлнер
Заїзд "останнього шансу"
19. Сметана Павліч Коватті Мельничук (п) Валлнер (ст/д)
Великий фінал:
20. Вацулік Кус Пєщек Лампарт     Сметана        Павліч

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 239 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти