Переклад

Статистика




Онлайн всего: 11
Гостей: 11
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июль » 23 » Максим Драбік виграє другий фінал ОЧСЮ (ВІДЕО)
11:45
Максим Драбік виграє другий фінал ОЧСЮ (ВІДЕО)

   22 липня у польському Лєшно, відбувся другий фінал особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому другу поспіль перемогу святкував поляк Максим Драбік.

 

 

       Друге місце у фіналі посів поляк Бартош Смектала, а третім був британець Даніель Бевлі.

Результати:

1. Максим Драбік (Польща) 3 3 3 3 3 3   3 21
2. Бартош Смектала (Польща) 2 3 3 2 3   3 2 18
3. Даніель Бевлі (Велика Британія) 1 3 3 3 1 2   1 14
4. Домінік Кубера (Польща) 2 2 2 3 2   2 в 13
5. Роберт Ламберт (Велика Британія) 2 3 3 2 2   1   13
6. Андреас Лягер (Данія) 3 2 0 3 2 0     10
7. Віктор Лампарт (Польща) 3 в 1 1 3 1     9
8. Йоель Клінг (Швеція) 3 2 2 1 0   0   8
9. Патрік Хансен (Данія) 1 1 1 3 2       8
10. Філіп Хєльмланд (Швеція) 2 1 2 0 0       5
11. Даніель Качмарек (Польща) 1 2 2 0 д       5
12. Фредерік Якобсен (Данія) 1 1 0 2 1       5
13. Нік Скорья (Словенія) 0 1 1 1 2       5
14. Роберт Хмєль (Польща) 0 0 1 1 1       3
15. Девіс Курміс (Латвія) 0 0 0 0 1       1
16. Даніель Шпіллер (Німеччина) 0 0 0 0 0       0
17. Шимон Шлаудербах (Польща)                 нс
18. Віктор Трофімов (Польща)                 нс

Позаїздно:

1. Лампарт Хєльмланд Якобсен Хмєль
2. Драбік Смектала Хансен Скорья
3. Лягер Ламберт Бевлі Шпіллер
4. Клінг Кубера Качмарек Курміс
5. Бевлі Клінг Скорья Ламберт (в)
6. Смектала Качмарек Хєльмланд Шпіллер
7. Драбік Лягер Якобсен Курміс
8. Ламберт Кубера Хансен Хмєль
9. Смектала Кубера Лампарт Лягер
10. Ламберт Хєльмланд Скорья Курміс
11. Бевлі Качмарек Хансен Якобсен
12. Драбік Клінг Хмєль Шпіллер
13. Драбік Ламберт Лампарт Качмарек
14. Хансен Лягер Клінг Хєльмланд
15. Кубера Якобсен Скорья Шпіллер
16. Бевлі Смектала Хмєль Курміс
17. Лампарт Хансен Курміс Шпіллер
18. Драбік Кубера Бевлі Хєльмланд
19. Смектала Ламберт Якобсен Клінг
20. Лягер Скорья Хмєль Качмарек (д)
Півфінали:
21. Драбік Бевлі Лампарт Лягер
22. Смектала Кубера Ламберт Клінг
Фінал:
23. Драбік Смектала Бевлі Кубера (в)

ВІДЕО:

Турнірна таблиця:

Спортсмен (країна) 1 2 Сума
1. Максим Драбік (Польща) 20 21 41
2. Бартош Смектала (Польща) 17 18 35
3. Роберт Ламберт (Велика Британія) 17 13 30
4. Домінік Кубера (Польща) 12 13 25
5. Даніель Бевлі (Велика Британія) 7 14 21
6. Андреас Лягер (Данія) 7 10 17
7. Фредерік Якобсен (Данія) 11 5 16
8. Патрік Хансен (Данія) 7 8 15
9. Йоель Клінг (Швеція) 6 8 14
10. Даніель Качмарек (Польща) 8 5 13
11. Філіп Хєльмланд (Швеція) 4 5 9
12. Нік Скорья (Словенія) 3 5 8
13. Роберт Хмєль (Польща) 1 3 4
14. Філіп Хаєк (Чехія) 1 - 1
15. Девіс Курміс (Латвія) 0 1 1
       
16. Даніель Шпіллер (Німеччина) - 0 0

Календар змаганнь:

16.06 Півфінал 1 Ліберці (Чехія)
16.06 Півфінал 2 Ветланда (Швеція)
16.06 Півфінал 3 Равіч (Польща)
29.06 Фінал 1 Даугавпілс (Латвія)
22.07 Фінал 2 Лешно (Польща)
28.09 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 308 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти