Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 29 » Максим Драбік - переможець першого фіналу ОЧСЮ
22:00
Максим Драбік - переможець першого фіналу ОЧСЮ

   29 червня у латвійському Даугавпілсі, відбувся перший фінал особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобув поляк Максим Драбік.

 

 

     Друге місце у фіналі посів британець Роберт Ламберт, а третім був поляк Бартош Смектала.

Результати:

1. Максим Драбік (Польща) 3 3 2 3 3 3   3 20
2. Роберт Ламберт (Велика Британія) 3 3 3 1 3   2 2 17
3. Бартош Смектала (Польща) 3 2 3 2 3   3 1 17
4. Олег Міхайлов (Латвія) 2 2 3 2 1 2   0 12
5. Домінік Кубера (Польща) 3 3 2 1 2 1     12
6. Фредерік Якобсен (Данія) 2 2 3 3 с   1   11
7. Даніель Качмарек (Польща) 1 3 1 2 1 0     8
8. Патрік Хансен (Данія) 1 2 1 3 в   д   7
9. Андреас Лягер (Данія) 2 1 2 0 2       7
10. Даніель Бевлі (Велика Британія) 1 1 2 2 1       7
11. Йоель Клінг (Швеція) 2 1 0 3 0       6
12. Артем Трофімов (Латвія) 0 2 3           5
13. Філіп Хєльмланд (Швеція) 0 1 в 1 2       4
14. Нік Скорья (Словенія) 0 п 1 1 1       3
15. Роберт Хмєль (Польща) 1 0 в 0 0       1
16. Філіп Хаєк (Чехія) 0 0 1 - -       1
17. Девіс Курміс (Латвія) 0 0 0 - -       0
18. Ернест Матьюшонокс (Латвія) 0 0             0

Позаїздно:

1. Кубера Лягер Качмарек Хаєк
2. Ламберт Клінг Хмєль Курміс
3. Смектала Міхайлов Хансен Хєльмланд
4. Драбік Якобсен Бевлі Скорья
5. Ламберт Смектала Лягер Скорья (п)
6. Качмарек Міхайлов Бевлі Курміс
7. Драбік Хансен Клінг Хаєк
8. Кубера Якобсен Хєльмланд Хмєль
9. Якобсен Лягер Хансен Курміс
10. Ламберт Драбік Качмарек Хєльмланд (в)
11. Смектала Бевлі Хаєк Хмєль (в)
12. Міхайлов Кубера Скорья Клінг
13. Клінг Бевлі Хєльмланд Лягер
14. Хансен Качмарек Скорья Хмєль
15. Якобсен Міхайлов Ламберт Трофімов
16. Драбік Смектала Кубера Матьюшонокс
17. Драбік Лягер Міхайлов Хмєль
18. Смектала Трофімов Качмарек Клінг
19. Трофімов Хєльмланд Скорья Матьюшонокс
20. Ламберт Кубера Бевлі Хансен (в)
Півфінали:
21. Драбік Міхайлов Кубера Качмарек
22. Смектала Ламберт Якобсен Хансен (д)
Фінал:
23. Драбік Ламберт Смектала Міхайлов

Календар змаганнь:

16.06 Півфінал 1 Ліберці (Чехія)
16.06 Півфінал 2 Ветланда (Швеція)
16.06 Півфінал 3 Равіч (Польща)
29.06 Фінал 1 Даугавпілс (Латвія)
22.07 Фінал 2 Лешно (Польща)
28.09 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 289 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти