Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2019 » Октябрь » 5 » Максим Драбік - чемпіон світу серед юніорів 2019
10:40
Максим Драбік - чемпіон світу серед юніорів 2019

   4 жовтня у чеському Пардубіце, відбувся заключний третій фінал особистого чеміонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобув росіянин Гліб Чугунов.

 

       Друге місце посів поляк Бартош Смектала, а третім був Максим Драбік.

     Чемпіоном світу серед юніорів став поляк Максим Драбік (49), а за срібло був проведений додатковий заїзд, в якому Бартош Смектала (45) переміг Домініка Куберу (45), тож в результаті вийшов польський п`єдистал.

Результати:

1. Гліб Чугунов (Росія) 0 0 2 3 3   2 3 13
2. Бартош Смектала (Польща) 3 2 3 2 2   3 2 17
3. Максим Драбік (Польща) 2 3 2 3 1 2   1 14
4. Джеймон Лідсі (Австралія) 1 3 3 3 2 3   0 15
5. Роберт Ламберт (Велика Британія) 3 3 0 2 3   0   11
6. Йонас Єппесен (Данія) 3 2 2 2 1   1   11
7. Ян Квех (Чехія) 3 2 3 1 0 1     10
8. Домінік Кубера (Польща) 2 3 1 0 3 0     9
9. Патрік Хансен (Данія) 1 1 2 3 1       8
10. Фредерік Якобсен (Швеція) 2 2 1 1 2       8
11. Рафал Карчмарж (Польща) 1 0 1 2 3       7
12. Петр Хлупац (Чехія) 2 1 0 1 2       6
13. Віктор Лампарт (Польща) 0 1 3 0 0       4
14. Тім Сьоренсен (Данія) 1 1 1 0 0       3
15. Нік Скорья (Словенія) 0 0 0 1 1       2
16. Домінік Мойсер (Німеччина) 0 0 0 0 0       0

Позаїздно:

1. Ламберт Кубера Карчмарж Скорья
2. Квех Якобсен Лідсі Мойсер
3. Єппесен Драбік Хансен Чугунов
4. Смектала Хлупац Сьоренсен Лампарт
5. Ламберт Квех Лампарт Чугунов
6. Драбік Якобсен Хлупац Скорья
7. Кубера Єппесен Сьоренсен Мойсер
8. Лідсі Смектала Хансен Карчмарж
9. Смектала Єппесен Якобсен Ламберт
10. Квех Хансен Сьоренсен Скорья
11. Лідсі Чугунов Кубера Хлупац
12. Лампарт Драбік Карчмарж Мойсер
13. Хансен Ламберт Хлупац Мойсер
14. Лідсі Єппесен Скорья Лампарт
15. Драбік Смектала Квех Кубера
16. Чугунов Карчмарж Якобсен Сьоренсен
17. Ламберт Лідсі Драбік Сьоренсен
18. Чугунов Смектала Скорья Мойсер
19. Кубера Якобсен Хансен Лампарт
20. Карчмарж Хлупац Єппесен Квех
Півфінали:
21. Лідсі Драбік Квех Кубера
22. Смектала Чугунов Єппесен Ламберт
Фінал:
23. Чугунов Смектала Драбік Лідсі
Заїзд за срібло:
24. Смектала Кубера    

Турнірна таблиця:

Сортсмен (країна) 1 2 3 Сума
1. Максим Драбік (Польща) 16 19 14 49
2. Бартош Смектала (Польща) 13 15 17 45
3. Домінік Кубера (Польща) 17 19 9 45
4. Гліб Чугунов (Росія) 17 9 13 39
5. Роберт Ламберт (Велика Британія) 14 7 11 32
6. Ян Квех (Чехія) 8 12 10 30
7. Джеймон Лідсі (Австралія) 8 6 15 29
8. Йонас Єппесен (Данія) 8 7 11 26
9. Віктор Лампарт (Польща) 11 9 4 24
10. Фредерік Якобсен (Швеція) 6 6 8 20
11. Патрік Хансен (Данія) 4 3 8 15
12. Рафал Карчмарж (Польща) 2 4 7 13
13. Тім Сьоренсен (Данія) 1 8 3 12
14. Нік Скорья (Словенія) 7 1 2 10
15. Міхаель Хертель (Німеччина) - 8 - 8
16. Петр Хлупац (Чехія) - - 6 6
17. Віктор Трофімов (Польща) 5 - - 5
18. Домінік Мойсер (Німеччина) 0 3 0 3
19. Лукас Бауманн (Німеччина)   2 - 2
20. Каміль Новацькі (Польща) 0 - - 0
21. Леон Анхейм (Німеччина) - 0 - 0
22. Матеуш Цєрняк (Польща) 0 - - 0

Календар змаганнь:

25.05 Півфінал 1 Пардубіце (Чехія)
25.05 Півфінал 2 Штральсунд (Німеччина)
25.05 Півфінал 3 Краків (Польща)
22.06 Фінал 1 Люблін (Польща)
14.09 Фінал 2 Гюстров (Німеччина)
4.10 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Джерело: sportowefakty.wp.pl

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 464 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти