Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июль » 12 » Локомотив Даугавпілс виграє другий етап балтійської ліги спідвею
11:20
Локомотив Даугавпілс виграє другий етап балтійської ліги спідвею

   11 липня у латвійській Ризі, відбувся другий етап балтійської ліги спідвею, в якому перемогу здобула команда Локомотив Даугавпілс.

 

 

     Другою була команда Анккуріт Варкаус 2, а третіми - Анккуріт Варкаус 1. На жаль, команда МІР Рівне (Україна), у цьому етапі участі не приймала.

Результати:

Локомотив Даугавпілс               23
13. Олег Міхайлов 3 с 2 2 3     10+2
14. Артем Трофімов 2 3 3 3 2     13+2
                 
Анккуріт Варкаус 2               19
10. Антті Вуолас 1 2 2 3 3     11+2
11. Нііло Вуолас 2 д 3 2 1     8+1
                 
Анккуріт Варкаус 1               15
1. Ніклас Сайріо 2 3 3 1 1     10
2. Тоні Хійрілайнен 1 2 2 0 0     5+3
                 
Аусекліс Рига               13
7. Рудольф Спрогіс 3 3 1 3 2     12
8. Річард Ансвєсуліс с - - - -     0
18. Крістер Луманіс 1 0 п в       1
                 
Нева Санкт-Петербург               10
11. Руслан Біктіміров 3 2 1 1 3     10
12. Даніл Зелінський 0 д - в 0     0
20. Сергій Сорокін 0             0
                 
Спідвей Котла-Номм               8
5. Маркус Максімус Лілл 0 1 1 2 2     6
6. Аллан Ангельсток 1 0 0 п 1     2+1

Позаїздно:

1. Міхайлов Трофімов Ангельсток Лілл
2. Спрогіс Сайріо Хійрілайнен Ансвєсуліс
3. Біктіміров Н.Вуолас А.Вуолас Зелінський
4. Трофімов А.Вуолас Н.Вуолас (в) Міхайлов (с)
5. Сайріо Хійрілайнен Лілл Ангельсток
7. Спрогіс Біктіміров Луманіс Зелінський (д)
8. Н.Вуолас А.Вуолас Лілл Ангельсток
9. Трофімов Міхайлов Спрогіс Луманіс
10. Спрогіс Лілл Ангельсток (п) Луманіс (п)
11. Трофімов Міхайлов Біктіміров Зелінський (д)
12. А.Вуолас Н.Вуолас Сайріо Хійрілайнен
13. А.Вуолас Спрогіс Н.Вуолас Луманіс (в)
14. Міхайлов Трофімов Сайріо Хійрілайнен
15. Біктіміров Лілл Ангельсток Зелінський

Турнірна таблиця:

Команда 1 2 Сума
1. Локомотив Даугавпілс 10 10 20
2. Анккуріт Варкаус 2 7 8 15
3. Анккуріт Варкаус 1 8 7 15
4. Нева Санкт-Петербург 6 5 11
5. Аусекліс Рига 4 6 10
6. Спідвей Котла-Номм 3 4 7
7. МІР Рівне 5 - 5

Календар змаганнь:

30.04 Етап 1 Даугавпілс
11.07 Етап 2 Рига
19.08 Етап 3 Котла-Номм
25.08 Етап 4 Рига
15.08 Етап 5 Варкаус
16.08 Етап 6 Варкаус

 

Cпідвей - Рівне 

Категорія: Інші ліги |
 
Переглядів: 369 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти