Пользователей: 0

Головна » 2011 » Август » 21 » ЛІНДБАК ПІДКОРИВ ВЕТЛАНДУ
01:04
ЛІНДБАК ПІДКОРИВ ВЕТЛАНДУ
   Партнер Андрія Карпова та Олександра Локтаєва по польському Рибніку Антоніо Ліндбак став переможцем Гран-Прі Челлендж-2011. У шведській Ветланді господар доріжки випередив датчанина Б'ярне Педерсена та поляка Пьотра Протасевича, які також гарантували собі участь у Гран-Прі-2012.

Ліндбак переміг впевнено, а головне, заслужено. Всі свої заїзди Антоніо провів на одному диханні, за виключенням одного, де він так рвався за черговою своєю перемогою, що не зміг стримати емоцій і наїхав на стартову стрічку, через що був виключений з заїзду. Та решту своїх заїздів швед вигравав дуже впевнено, не залишавши жодних шансів своїм суперникам.

Датчанин Б'ярне Педерсен хоч і провів посередню, як для себе гонку, та все ж виборов другу позицію у змаганнях. Б'ярне програв свої заїзди практично усім своїм основним суперникам, та завдяки "розбіркам" між собою конкурентів датчанин не лише піднявся на подіум, а й ледь не здобув перемогу в гонці. Педерсен повертається до циклу Гран-Прі після трирічної перерви, де він виступав у 2003-2008 роках.

Завдяки наїзду на стартову стрічку у сьомому заїзді Мартіном Вацюліком третю путівку до Гран-Прі-2012 виборов Пьотр Протасевич. Протягом усієї гонки відчувалось, що у поляка виходить далеко не все. Однак майстерність, і, головне, досвід, допомогли поляку здобути право на виступ у світовій серії. Це вже буде сьомий сезон Гран-Прі для Протасевича. До того він виступав у сезонах 1997-1998, 2001, 2003-2004 і 2006 роках. Неодноразово стартував з "дикою карткою".

Що стосується решти спортсменів, то найбільше вразила "стабільність" Ханса Андерсена - п'ять "одиничок" поспіль, і лише чотирнадцяте місце в підсумковій таблиці змагань.

Невдало завершилась гонка для Давіда Рууда. Уже в третьому заїзді швед виїхав на доріжку замість Кільмакорпі. Та в боротьбі з Педерсеном швед зазнав падіння, після якого Рууда забрала карета "швидкої".

Результати Гран-Прі Челлендж:

1. АНТОНІО ЛІНДБАК (ШВЕЦІЯ)   -   12+3 (3,3,3,с,3)

2. Б'ЯРНЕ ПЕДЕРСЕН (ДАНІЯ)   -   12+2 (3,2,2,2,3)

3. ПЬОТР ПРОТАСЕВИЧ (ПОЛЬША)   -   11 (2,3,1,2,3)

--------------------------------------------------------------------

4. Мартін Вацюлік (Словакія)   -   10 (2,с,2,3,3)

5. Кшиштоф Каспчак (Польша)   -   10 (1,3,2,2,2)

6. Петер Льюнг (Швеція)   -   8 (0,3,3,0,2)

7. Леон Мадсен (Данія)   -   8 (0,2,1,3,2)

8. Себастіан Уламек (Польша)   -   6 (3,0,3,0,0)

9. Кшиштоф Бучковскі (Польша)   -   6 (1,2,0,3,0)

10. Йоонас Кільмакорпі (Польша)   -   6 (с,1,3,1,1)

11. Єспер Б. Монберг (Данія)   -   6 (3,1,0,0,2)

12. Гжегош Валашек (Польша)   -   6 (2,2,1,1,0)

13. Матей Загар (Словенія)   -   6 (2,1,2,1,д)

14. Ханс Андерсен (Данія)   -   5 (1,1,1,1,1)

15. Сімон Густафссон (Швеція)   -   4 (с,0,0,3,1)

16. Дейві Уатт (Австралія)   -   3 (1,0,0,2)

17. Віктор Голубовський (Росія)   -   1 (0,0,0,в,1)

18. Давід Рууд (Швеція)   -   0 (п/-)

Позаїздно:

1. Монберг, Протасевич, Уатт (Густафссон(с)), Льюнг

Замість Густафссона, який виключений з заїзду через наїзд на стартову стрічку, на доріжці Дейві Уатт. Від самого старту Протасевич пресингує Монберга, проте безрезультатно для поляка.

2. Уламек, Загар, Бучковскі, Голубовський

Відмінний старт поляків. Та Загар практично відразу проходить Бучковскі. Росіянин Голубовський далеко позаду.

3. Педерсен, Валашек, Андерсен, Уатт (Кільмакорпі(с), Рууд(п))

Кільмакорпі виключений з заїзду за наїзд на стартову стрічку. Замість фінського гонщика стартує Рууд. Старт виграє Педерсен, проте Рууд не здається і відразу контратакує. Ця атака шведа завершується падінням обидвох спортсменів. Датчанин самотужки підіймається "на ноги" в той час, як Рууда з стадіону забирає "швидка". Перезаїзд в повному складі. Уатт замість Рууда. Педерсен без проблем виграє заїзд, Валашек без проблем другий.

4. Ліндбак, Вацюлік, Каспчак, Мадсен

Впевнена перемога Ліндбака. Суперники без шансів.

5. Каспчак, Педерсен, Монберг, Уламек

Каспчак випереджає Педерсена, провальний старт Уламека.

6. Ліндбак, Валашек, Загар, Густафссон

Ще одна впевнена перемога Антоніо Ліндбака.

7. Протасевич, Бучковскі, Кільмакорпі, Уатт

Третій "фальш-старт" у гонці. Цього разу нерви здали у Вацюліка, місце якого в перезаїзді вкотре у цій гонці займає австралієць Уатт. Кільмакорпі виграє старт, проте обидва поляки відразу проходять фіна.

8. Льюнг, Мадсен, Андерсен, Голубовський

Найкращим на старті є Льюнг. Шведа до самого фінішу пресингує Мадсен, проте результату датчанину це не приносить. Андерсен далеко позаду, Голубовський - не конкурент навіть Хансу.

9. Кільмакорпі, Загар, Мадсен, Монберг

Загар виграє старт, однак Кільмакорпі випереджає словенця після першого кола. Датчани ведуть боротьбу за третє місце, переможцем якої став Мадсен.

10. Уламек, Вацюлік, Андерсен, Густафссон

Себастіан Уламек з перших метрів виходить вперед. Вацюлік вперто намагається пройти "Себа", але той не здався.

11. Ліндбак, Педерсен, Протасевич, Голубовський

Знову Ліндбак залишає в "статистах" своїх суперників. У Віктора Голубовського гонка явно не вдалася.

12. Льюнг, Каспчак, Валашек, Бучковскі

Один з найцікавіших заїздів цього дня. Каспчак та Валашек вирвались уперед, та шведу Льюнгу вдалось пройти обидвох поляків. Вперта боротьба до самого фінішу за другу позицію завершується перемогою Кшиштофа.

13. Бучковскі, Уатт (Ліндбак(с)), Андерсен, Монберг

Ліндбак наїхав на стартову стрічку. Замість нього Уатт. Прекрасний старт Бучковскі, якого атакував Андерсен. Та уже за мить на Андерсена "пішов" Уатт і не безрезультатно для останнього. Бучковскі "битвою" за друге місце скористався на сто процентів, впевнено здобувши перемогу в заїзді.

14. Густафссон, Каспчак, Кільмакорпі, Голубовський(в)

Каспчак випередив на старті Голубовського. На останньому колі росіянин зазнає падіння разом з Кільмакорпі. Перезаїзд без росіянина. Впевнений старт, а з ним і перемога в заїзді Густафссона.

15. Мадсен, Протасевич, Валашек, Уламек

Досить несподівана перемога датчанина над трьома поляками.

16. Вацюлік, Педерсен, Загар, Льюнг

Лише перемога Мартіну Вацюліку дозволяла втрутитись у боротьбу за путівку в серію Гран-Прі-2012. І він її здобув, випередивши одного з основних своїх конкурентів - Б'ярне Педерсена.

17. Вацюлік, Монберг, Голубовський, Валашек

І тут проблем у словака не було. Голубовський випереджає Валашека.

18. Педерсен, Мадсен, Густафссон, Бучковскі

Б'ярне Педерсен здобуває другу свою перемогу в гонці і гарантує собі участь у наступному сезоні в серії Гран-Прі!!!

19. Протасевич, Каспчак, Андерсен, Загар(д)

Слідом за датчанином, теж саме робить і Пьотр Протасевич! Як не намагався Каспчак його надздогнати, та зробити це було вкрай важко, оскільки Протасевич прекрасно знав, що означає перемога у цьому заїзді!

20. Ліндбак, Льюнг, Кільмакорпі, Уламек

Вкотре уже сьогодні для Ліндбака немає суперників. Буде перезаїзд за перше місце у змаганнях!

Перезаїзд за перше місце:

21. Ліндбак, Педерсен

Антоніо Ліндбак - переможець Гран-Прі Челлендж-2011!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

P.S.  Якщо Ліндбак фінішує в генеральній класифікації Гран-Прі-2011 в першій вісімці, право на виступ у світовій серії наступного року також отримає словак з польською ліцензією Мартін Вацюлік.

Антоніо Ліндбак: "Гонка була дуже важкою, але водночас цікавою. Мені дуже подобається доріжка у Ветланді. Мої механіки сьогодні попрацювали "на відмінно", за що їм велике спасибі! Вірю, що в наступному сезоні мені вдасться поборотись за високі місця в світовій серії Гран-Прі. Я дуже щасливий!!!"

Переможець Гп-Челлендж - Антоніо Ліндбак !!!

Категорія: Гран-прi |

Переглядів: 774 | Додав: jktu86 | Рейтинг: 5.0/1