Пользователей: 0

Головна » 2013 » Август » 25 » Кубок Ветеранів
11:16
Кубок Ветеранів
   В святковий день 22-ї річниці Незалежності України ветерани подарували вболівальникам справжнє свято спідвею. Скажу відверто - не очікував побачити на трибунах мототреку "Гірник" таку велику кількість любителів спідвею, оскільки, не в обіду учасникам, ветерани не викликають особливої уваги. Однак відповідна вартість вхідного квитка (25грн. для дорослих і 10грн. - для дітей), а також склад учасників гонки переконали червоноградців, що варто прийти і по-вболівати за тих, хто були їхніми кумирами ще відносно недавно. Зі стартового протоколу не було лише поляка Марека Мруза. Та і цей факт не зіпсував свята.

Серед всіх учасників особливо виділявся естонець Кен Війдас, який спритно проходив усі віражі, в жодному заїзді так і не залишивши шансів своїм суперникам. В підсумку, саме прибалтієць і став абсолютним переможцем гонки, вигравши всі шість заїздів. Серед українців найкраще виступили Петро Федик, Ігор Єпіфанов та Бахтіяр Алієв.

В перервах між серіями організатори дали можливість показати себе двом юним червоноградцям - Мостовику та Макутрі. Усі чотири заїзди виграв Макутра, продемонструвавши досить високоякісну і грамотну їзду, що не може не радувати українських любителів спідвею. Дасть Бог, і уже через декілька років ми отримаємо ще двох гонщиків, які зможуть гідно представляти нашу країну на міжнародній арені.

Свято спідвею вдалося. Вболівальники з нетерпінням будуть очікувати наступної зустрічі з ветеранами. Будемо сподіватися, що такі змагання в недалекому майбутньому стануть регулярними.