Пользователей: 0

Головна » 2014 » Январь » 12 » Кріс Холдер - чемпіон Австралії-2014
18:41
Кріс Холдер - чемпіон Австралії-2014
   Тріумфальним виявилось повернення після складної травми у минулому сезоні Кріса Холдера. Чемпіон світу 2012 року виборов свій п'ятий титул найкращого гонщика Австралії, хоча до заключного заїзду фінального етапу в Гілмані претендентом номер один на чемпіонське звання 2014 року був Джейсон Дойл.

І Холдер, і Дойл за два перші етапи набрали одинакову кількість очок - по 38. Все вирішувалось в Гілмані, і, здавалося б, все в руках у Дойла, який всі свої п'ять заїздів основного раунду виграв "за явної переваги", тоді як Холдер втратив аж чотири (!!!) пункти! У фіналі "А" Джейсону, враховуючи регламент змагань індивідуальної першості Австралії, достатньо було просто доїхати до фінішу, щоб відібрати титул кращого гонщика зеленого континенту у Кріса. Однак, як часто буває у спорті, сталося непередбачуване - втрата контролю над мотоциклом після виходу з віража (на першій позиції!), і в результаті - виключення з повторного старту! Звісно, що питання чемпіонства було зняте з повістки дня - ним вп'яте в кар'єрі став Кріс Холдер, який, не демонструючи поки-що надзвичайної форми, все ж голосно заявив, що готовий у цьому сезоні боротись за найвищі місця як у Гран-Прі, так і в командних змаганнях.

Доля бронзового призера вирішилась у додатковому старті, в якому Джош Грайчонек зумів випередити переможця заключного етапу Роана Тунгейта.