Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Май » 22 » Крейг Кук виграв півфінал до SGP-2019 в Абензберзі
10:30
Крейг Кук виграв півфінал до SGP-2019 в Абензберзі

  21 травня у німецькому Абензберзі, відбувся четвертий півфінал до SGP-2019, в якому перемогу здобув британець Крейг Кук.

 

 

       Друге місце посів датчанин Ханс Андерсен, а третім був автралієць Макс Фрік. Саме ця трійка поїде на Гран-Прі Челлендж до німецького Ладсхуту.

Результати:

1. Крейг Кук (Велика Британія) 2 3 3 3 3   14
2. Ханс Андерсен (Данія) 3 3 1 3 3   13
3. Макс Фрік (Австралія) 3 3 3 1 2   12
               
4. Пьотр Павліцькі (Польща) 3 3 3 2 с   11
5. Кшиштоф Бучковські (Польща) 2 2 2 2 3   11
6. Мартін Смолінські (Німеччина) 2 1 3 2 2   10
7. Петер Льюнг (Швеція) 2 2 1 3 0   8
8. Макс Ділгер (Німеччина) 1 0 2 3 1   7
9. Вадим Тарасєнко (Росія) 3 1 2 д с   6
10. Петер Кільдеманд (Данія) 0 2 0 2 2   6
11. Кайл Говарт (Велика Британія) 1 1 2 1 1   6
12. Марк Рісс (Німеччина) 1 3 0       4
13. Матей Кус (Чехія) 1 2 0 0 1   4
14. Мішель Пако Кастанья (Італія) 0 1 0 1 1   3
15. Валентін Гробауер (Німеччина) д 2         2
16. Зденек Сімота (Чехія) 1 0 1 0 д   2
17. Майк Якопетті (Автрія) 0 0 0 1 0   1
18. Дімітрі Берге (Франція) в д - - -   0

Позаїздно:

1. Андерсен Кук Кус Якопетті
2. Тарасєнко Бучковські Ділгер Берге (п/в)
3. Павліцькі Смолінські Говарт Кастанья
4. Фрік Льюнг Сімота Кільдеманд
5. Фрік Бучковські Кастанья Якопетті
6. Андерсен Льюнг Говарт Ділгер
7. Кук Кільдеманд Смолінські Берге
8. Павліцькі Кус Тарасєнко Сімота
9. Смолінські Ділгер Сімота Якопетті
10. Павліцькі Бучковські Андерсен Кільдеманд
11. Кук Тарасєнко Льюнг Кастанья
12. Фрік Говарт Рісс Кус
13. Льюнг Павліцькі Якопетті Гробауер (д)
14. Андерсен Смолінські Фрік Тарасєнко
15. Кук Бучковські Говарт Сімота
16. Ділгер Кільдеманд Кастанья Кус
17. Рісс Кільдеманд Говарт Якопетті
18. Андерсен Гробауер Кастанья Сімота (д)
19. Кук Фрік Ділгер Рісс
20. Бучковські Смолінські Кус Льюнг

Календар змаганнь:

19.05 Півфінал 1 Жарновіце (Словаччина)
19.05 Півфінал 2 Слангеруп (Данія)
19.05 Півфінал 3 Лоніго (Італія)
21.05 Півфінал 4 Абенсберг (Німеччина)
28.07 Челленндж Ландсхут (Німеччина)

Склад учасників Гран-Прі Челлендж:

Януш Колодзєй (Польща)
Кшиштоф Каспжак (Польща)
Ханс Андерсен (Данія)
Нільс Крістіан Іверсен (Данія)
Кеннет Бьєрре (Данія)
Джек Холдер (Австралія)
Макс Фрік (Австралія)
Антоніо Ліндбек (Швеція)
Матей Загар (Словенія)
Крейг Кук (Велика Британія)
Кевін Волберт (Німеччина)
Давід Беллего (Франція)
Дика Карта
Дика Карта
Дика Карта
Дика Карта (Німеччина)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Гран-прi |
 
Переглядів: 239 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти